Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan boltot Budapesten vagy Miskolcon, ahol viszonylag jó áron tudnék csinos alkalmi ruhát venni?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak lesz keresztelője és elsősorban olyan szeretnék, ami oda is jó, de aztán felvehetem esküvőkre, ballagásra stb., szóval olyan helyekre, ahova kicsit ki kell öltözni. Olyan 10.000 ft körül szánnék rá. Turkálókat ne nagyon írjatok, mert a babával nagyon macerás egyiket járni a másik után és úgy próbálgatni, hogy mindenből egy méret van. Szóval olyan hely kellene, ahol nagy a választék jó áron.


Ha fazonban is van kedvetek segíteni: 24 éves vagyok, szóval nem túl anyukás ruhát keresek, de azért nem is kirívót a keresztelő miatt. Van még egy kis pocakom a szülés óta, szóval olyan kellene, ami nem testhez simuló, de azért ne legyen zsák, és ha lemegy ez a 3-4 kiló, utána is jó legyen. 164 cm vagyok és most 62 kg.


Köszönöm a segítséget.



2013. máj. 25. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!