Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek tópart melletti...

Szerintetek tópart melletti hatalmas buliba miben kéne hogy menjek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni:) Valami menő cuccra gondoltam, de még nem tudom mit vehetnék fel:/ segítenétek?:) ha belinkeltek pár képet, azt is megköszönném!

2013. júl. 24. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nőstény / hím?
2013. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nő:)
2013. júl. 25. 02:29
 3/7 anonim válasza:

én egy rövid farmernadrágot vennék valami laza pólóval vagy trikóval. egy tornacipő esetleg.. egy-két karkötő. [link]

[link]

Remélem segítettem :)

2013. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen buli? IHB? :D

Én voltam már a rövidnacis megoldásba is, de egy csőtopp egy ceruzaszoknya szerűvel is jó, szerintem.:)

2013. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ívy1 ***** válasza:
Én hétvégén voltam,és mivel este-éjjel volt,cicanadrágban és egy csini tunikában voltam,volt olyan barátnőm aki rövidnadrágban volt hát pár szúnyogcsípést össze szedett,és később már egy kicsit fázott.
2013. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én valami farmert vennék,pl. vannak azok a farmerruhák, azok nagyon jók :) [link]


Vagy vegyél fel csak egy farmer rövid nacit, egy laza, színes ujjatlannal...


A lényeg csak az hogy amit végül felveszel az neked tetsszen és jól érezd benne magad, mert az magabiztosságot sugall(és az menő)

2013. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Hm.

2013. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!