Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a barátnőmnek...

Szerintetek a barátnőmnek igaza van?

Figyelt kérdés

Szóval ma mondtam neki, hogy vettem a turiból egy szép pólót meg egy ujjetlan felsőt és ő erre, hogy ő bisztos a turiból nem vásárólna mert ő 15OO max 2OOO forintért újat vásáról meg ilyenek és én mondtam neki, hogy annyi pénzért még olyan minőségüt sem vesz újan mint én használtam és még azt is mondtam, hogyha akar valami jobbat akkor vegyen újat de megéri, hogy szánjon rá tőbb pénzt ha pedig csak ilyen ido-oda való ruhákat akar akkor a turiból is jó. Most nem arról van szó, hogy mindent turiból kell de 15OO forintért úgy sem vesz jobbat. Ja és egyébként nincs pénze egy jégkrémre. Amúgy én is szoktam új ruhákat venni de akkor több pénzt szánok rá és ha nincs akkor turi.

Bocsánat, hosszu lett de szerintetek kinek van igaza?



2013. júl. 25. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem neked.

Elnézést a kifejezésért de már unom az ilyen finnyás kislányokat.Nem értem,hogy mi baj van a turkálós ruhákkal amikor azok is ki vannak válogatva/tisztítva nem csak a kukából lettek kihalászva.Ráadásul tényleg ki lehet fogni szép darabokat(amit lehet,hogy nem is hordtak csak megvették,mert van ilyen is)és még spórolsz is vele.

16/l

2013. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is neked van igazad.
2013. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is neked van igazad. Az ilyen tiszta h*lye, azt kell, hogy mondjam és finnyás. De meg is figyeltem, hogy mindig azok a legbüszkébbek akik a legszegényebbek, szóval az ilyenekkel nem kell törödni és amint írtad még jégkrémre sincs pénze de neki új ruha kell. A turkálóba sokszor kifoghatsz szép darabokat.
2013. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lemuria válasza:
100%
Huha, ez szimplán elvi kérdés, és ha ezt veszed alapul, akkor már nem játszik szerepet a minőség amit te a turiban találsz mert az nála labdába sem rúghat. Fogadd el, amit mond,s mosolyog magadban.
2013. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem neked van igazad.

A turiban is vannak nagyon jó cuccok. ^^

De ha konkrétan nem szól meg téged,csak azt mondja h neki nem kellene,nem szólj neki semmit,fölösleges ezen vitázni.

Erre szokták mondani h ízlések és pofonok. :)

2013. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
a turiból állati jó cuccokat lehet kihalászni, személyes kedvencem a háda, ott vannak a legjobb minőségüek,szerintem(next, atmosphera)
2013. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

Azért valami igaza neki is van..engem nem zavar, hogy valami turis, régebben rengeteg dolgot vettem turiban, de mostanában megállapítottam, hogy drága. Múltkor plázás boltban vettem 2 felsőt 290 ft-ért, már jó régóta hordom őket, semmi bajuk, jó minőségűek.

Azért lehet kifogni jó cuccokat turiban is, de sok esetben szerintem tényleg nem éri meg.

2013. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg mindenki vásároljon ott, ahol akar. Nem mindegy?

Plázában is lehet olcsón jó cuccokat találni, turikban id lehet drágán szart, ennyi. Ha te találsz neked való cuccokat és nem undorodsz a second hand dologtól, akkor hajrá, barátnőd meg vásároljon máshol. El kéne fogadni, hogy másképp is gondolkodhat valaki, ettől még nem biztos, hogy bármelyikőtöknek igaza van, vagy sem.

Részemről basic dolgokat tuti, hogy nem használtan veszek, a plázákban is fillérekért meg lehet kapni normális minőségben. Ha pedig véletlen találok valami tök jó különlegesebb darabot turiban, megveszem. :D

2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Űgy volt, hogy holnap megyünk együtt strandra, és mivel nincs pénze rá azt mondtam jólvan fizetem én neki is (persze az anyja felveszi utána a sok pénzt, az most mindegy, hogy miért). Persze ma a strand árával bevásárolt magának ruhákat, pedig már rég megbeszéltük, hogy megyünk strandra. Na de ezt még benyeltem...! Erre az elöbb felhív azzal, hogy "sajnálom, de nincs a buszjegyre pénzem", na hát hagyjuk az egészet! Még az ő busszát is nekem kéne fizetnem? Ami nem is halálosan drága. Persze o új cuccokat vesz magának és engem lenéz, hogy turis cuccokat hordok.

Hát nincs mit hozzá füznöm...!Vagyis lenne de...! Én is járhatnék új cuccokban azzal a pénzel amit rá költöttem...'

Ez van, én már nem fogom az ő buszjegyét is kifizetni! Én úgy érzem, hogy észrevette, hogy velem megy a dolog és kihasznál...!

Ha meg valahogy kap pénzt buszra 2 hónapba egyszer és eljőn hozzám, aztán elmegyünk valahova, mindig nekem kell fizetnem mindent! Pedig mi is eleg rosszul allunk anyagilag, de a szuleim inkabb meghuzzak maguktol, csak hogy a gyerekei legyenek boldogok...! Pedig anyum nem veszi fel minden honapban a penzt utanam.


Nem tudom, de regebb sokkal jobban kijottunk! Mindent egyutt csinaltunk, mivel osztalytarsak voltunk. Most ugyerzem, hogy csak kihasznal amiota nem abba a suliba jarok vele.

O soha nem tesz a kapcsolatunkert semmit! Ha talalkozunk is nekem kell menni erte!


Szoval en mar nagyon meguntam ezt az egeszet...!

2013. júl. 25. 21:22
 10/20 A kérdező kommentje:

Úgy volt, hogy holnap megyünk együtt strandra, és mivel nincs pénze rá azt mondtam jólvan fizetem én neki is (persze az anyja felveszi utána a sok pénzt, az most mindegy, hogy miért). Persze ma a strand árával bevásárolt magának ruhákat, pedig már rég megbeszéltük, hogy megyünk strandra. Na de ezt még benyeltem...! Erre az elöbb felhív azzal, hogy "sajnálom, de nincs a buszjegyre pénzem", na hát hagyjuk az egészet! Még az ő busszát is nekem kéne fizetnem? Ami nem is halálosan drága. Persze o új cuccokat vesz magának és engem lenéz, hogy turis cuccokat hordok.

Hát nincs mit hozzá füznöm...!Vagyis lenne de...! Én is járhatnék új cuccokban azzal a pénzel amit rá költöttem...'

Ez van, én már nem fogom az ő buszjegyét is kifizetni! Én úgy érzem, hogy észrevette, hogy velem megy a dolog és kihasznál...!

Ha meg valahogy kap pénzt buszra 2 hónapba egyszer és eljőn hozzám, aztán elmegyünk valahova, mindig nekem kell fizetnem mindent! Pedig mi is elég rosszul állunk anyagilag, de a szüleim inkább meghuzzák maguktól, csak hogy a gyerekei legyenek boldogok...! Pedig anyum nem veszi fel minden hónapban a pénzt utánam.


Nem tudom, de régebb sokkal jobban kijöttünk! Mindent együtt csináltunk, mivel osztálytársak voltunk. Most úgyérzem, hogy csak kihasznál amióta nem abba a suliba járok vele.

Ő soha nem tesz a kapcsolatunkért semmit! Ha találkozunk is nekem kell menni érte!


Szóval én már nagyon meguntam ezt az egészet...!


Eddig ő volt a legjobb barátnőm, de most már kételkedem...!:(


Szerintetek?

2013. júl. 25. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!