Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyen fel az a lány aki...

Mit vegyen fel az a lány aki duci, egy esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]

157 cm magas és 95 kg vagyok... hasban kicsit erős.. ez is a nagy problémám...

Ruha kérdésben fordultam hozzátok, nem pedig piszkálásért, gúnyolódásért.

Aki tud ajánlani debreceni üzletet ahol tudok venni magamnak valami csinos darabot, az írja már le hogy hol. Köszönöm szépen!


2013. júl. 27. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Bonprix.hu
2013. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy duci vagy, még csinos. :) Valami olyan ruhát vegyél, ami kihangsúlyozza a melleidet (nem nagyon, de az előnyös) és mondjuk térdig ér, mert a vádlit sem éppen ronda. Könnyedebb, szellős ruhát válassz, de ne nagyon tapadóst, és ne is nagyon bőt.
2013. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem tok jo alakod van. En, a 72 kilommal, es a 168-as magassagommal ketszer ekkoranak nezek ki:D szoval egyaltalan nincs mit szegyelned ;)
2013. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan ruha kéne, ami hasban direkt szűkebbnek tűnik, és fentebb bővüljön egy kicsit. Azt emeld ki, ami csinos benned. A melleidet mindenképp, de ne túlzottan, csak szolídan és csinosan.


Szerintem ilyesmi nem lenne rossz.

[link]



Vagy ez a kétrészes letakarná a hasad.

[link]

2013. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és vigyázz a habokkal, azok erősítenek. Az lenne még a jó, ha olyan lenne a ruha, ami kicsit megnyújtana téged. És ne válassz bőt, inkább legyen szűkebb derékben, az sokkal csinosabb.
2013. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tűnik nagynak a hasad, és ha a szoknya rész a hasadnál kezd bővülni, akkor még el is takarja a hasad egy részét.
2013. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!