Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni egy Louis...

Szeretnék venni egy Louis Vuitton táskát, ami 100%, hogy eredeti. Hol érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Láttam eladót a neten, de 120ezret nem szívesen fizetek ki, ha nem garantált hogy igazi. Úgy tudom az Andrássyn van üzlet, milyen áron lehet kapni egy kb. 30 cm-es pakolgatós női táskát? Vagy merjek internetről rendelni?

2013. júl. 29. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

A Speedy az kb 400 ezer forint...

Eredetit felejtsd el hogy a neten eszel mint ahogy azt is hogy olcsón.

Aki 400 ezerért vette az nem fogja még 12 0ezerért se nagyon odaadni.

2013. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neten biztos hogy nem vennék. Ha gondolod nézz be az Andrássy-ba, de ha vásárlásra adod a fejed, oda több százezerrel menj.
2013. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Netről semmiképpen, akinek van annyi pénze, hogy eredeti LVt vegyen, az utána nem fogja vaterára felpakolgatni.
2013. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 i hate this world ***** válasza:

Első!!! Egy Speedy nem 400 ezer!!

Nekem van Monogramos Speedy 30-am, amit néhány hónappal ezelőtt vettem 170 ezerért. Meg van egy Epi Neverfullom, mindkettő tökéletes pakolós táska.


Kérdező, a netről ne rendelj semmiképpen! És kérlek ne vegyél hamisat, mert nagyon csúnyák és nagyon gáz.

2013. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 i hate this world ***** válasza:

Egyébként most vaterán van 2 eredeti speedy:


[link]


[link]

2013. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ezeket a termékeket gyerekmunkásokkal csináltatják napi 1-2 dollár éhbérért, volt erről egy dokumentumfilm is.
2013. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 i hate this world ***** válasza:
Dehogy csinálják gyerekmunkások. Profi emberek csinálják ezeket a táskákat.
2013. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy Speedy 400 ezer... Már ha boltból veszed, és 100% biztos eredeti! :) Ha már ilyen táskát akarsz, akkor azt mondom ne sajnáld a pénzt, menj be az üzletbe, és ott vedd meg! Te is sokkal jobban fogsz neki örülni, hiszen biztos lehetsz benne, hogy eredeti, nem kell azon gondolkoznod, hogy vajon átvertek-e!
2013. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

120 ezer a Louis Vuitton-nál egy sál ára.

Vagy egy karkötőé.

Vagy egy táskadíszé.

Tessék felmenni a weblapjukra euro-ban ki vannak írva az árak, ha a német nyelvet választod.

Rengeteg a hamisítvány...

Táska legolcsóbban 980 euro-ért van, = 298 ezer forint, az barna monogam canvas.

2013. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dignity above all válasza:
Bécsben vettem Speedy 35 DE-t, 680€ volt (a weboldalon is ennyi van kiírva), ami közel sem 400 ezer... max az Epi Speedy lehet 400 ezer körül vagy az Empreinte.
2013. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!