Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kövér lányoknak jól áll a...

A kövér lányoknak jól áll a tankini?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Ebben az évben még nem is voltam strandon mert nem szeretem mutogatni magam. A velem egykorúak mind bikinit hordanak, én nem hordhatok mert nem nézek ki úgy, hogy megengedhessem magamnak. Az egyberészes pedig, amilyeneket lehet kapni ciki, mintha csak öreg néniknek gyártanának. Viszont én is szeretnék strandolni és lehet, hogy nem mindenki ezt nézi, de nem szeretnék undorító hájpacni lenni. Van olyan amiben jól néznék ki? A tankini jól állna? Vagy az sem szép látvány ha rám tapad?

2013. júl. 30. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A tankinit szerintem kifejezetten erre találták ki.
2013. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél fel 2 részest és vegyél fel rá valami fehér hosszú ing szerüséget ami takar.Nyugodtan fürödhetsz úgy,és megelőzöd a leégést!
2013. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A tankinit a telt lányoknak találták ki, szerintem nagyon jó, és ha wc-re menne az ember mégsem kell levenni az egész ruhát hanem csak az alsó bugyit és ennyi.

Barátnőm vékony lány ő egybe részest hord de pán nélkülit, nagyon jól áll neki, nem szereti a bikinit hordani mert mindig lecsúszik a bugyi része neki, meg vágja az oldalát neki, igaz hogy rajta nincs semmi felesleg, de ő a ruha alá is csak nem túl szűk fehérneműt vesz fel, télen meg csak egybe részes bodyt visel.


De hanem vagy olyan duci csak egy kis pocakod van nyugodtan vehetsz fel bikinit. A pátom barátnői is szoktak velünk jönni strandolni van egy ducibb lány akinek nagyon jól áll a bikini, pedig 90 kiló körül van a csaj, de jól áll neki. A másik is duci bár ő csak 65-70 kiló körül van ő egybe részest hord, csak mert ő imád úszni és az neki kényelmesebb.

A barátnőm is divatos egybe részest hord vannak nagyon jók. Múltkor vett egyet, az olyan hogy oldalt vágott és a nyakánál kell megkötni.

Szerintem nyugodtan vehetsz tankinit vagy egybe részest is ha az tetszik éppen.

2013. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

valami ilyesmi:

www.img.casual.hu/shops/2407/images/item/h-ampmrozsaszin-hosszu-fazonu-noi-tunikabluz-156069.jpg

2013. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát... kb. 170 cm körül vagyok és mikor legutóbb mértem, már nem most volt 80-83 kg körül jártam, de azóta fogytam. Bár nem hiszem, hogy most sokkal kevesebb lennék, de van egy kis változás, érzem és látszik is. Viszont továbbra sem tetszem magamnak. Bikinit biztos, nem vennék fel mert pont a hasam az amivel nem dicsekednék. Az egyrészessel nem lenne semmi bajom, de felénk nincsen túl nagy választék. Bikiniből csomó van, de egyberészesből max. 3 fajta és egyik sem "fiatalos" vagy csini. Viszont tankinit láttunk valahol.

2013. júl. 30. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szépek a tankinik és nyugodtan horhatod.
2013. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 31. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ezért van már télen tele minden magazin a hogyan fogyjunk le a strandszezonra cikkekkel. Kezd el most, havi egy kiló mínusszal jövőre büszke leszel magadra. És nem lesznek ilyen gondjaid.
2013. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!