Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az ilyen...

Nektek tetszenek az ilyen éktalpú cipők?

Figyelt kérdés

Nem hatalmas sarkokra gondolok, hanem minimálisra. Sosem hordtam még magasabb sarkú cipőt, csak nevesebb alkalmakra, viszont szeretnék nemsokára egyet kipróbálni. Viszont sokaktól hallom, hogy az éktalpú cipők mennyire bénák, nekem azonban nagyon megtetszett néhány darab, nevezetesen ezek:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Vékony lány vagyok hosszú lábakkal. Szerintetek hogy néznének ki ezek?



2013. aug. 2. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem tettszenek az egybetalpú cípők...sőt van is pár darab, de ezek nem jönnek be.Én teszek rá,ha valaki bénának gondolja az egybetalpú cipőket,ha kényelemsebb és tettszik.Úgy is én hordom.

Viszont,mivel lányként emlegeted magad,nem nőként,akkor gondolom 30alatt vagy,vagyis szerintem ezeka cipők kicsit öregesek.Max az utolsó nem.

2013. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, 21 vagyok. :) És neked milyenjeid vannak, kedves utolsó? Kíváncsi lennék rájuk. Ha nem találsz pont olyanról képet, akkor csak úgy nagyjából. Lehet ha meglátom azokat, akkor már én is öregesnek fogom látni a fentebbi cipőket.
2013. aug. 2. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nagyon alacsonyak és ezáltal szerintem bénán is néznek ki.

[link]

[link]

2013. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huh ezek viszont nekem iszonyat magasak. :) De azért köszi a választ.
2013. aug. 2. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Éktalpú cipőben nem vészes annyira a magasság,mivel fogja a lábodat és telitalpú. :)
2013. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz. Csak félek, hogy még telitalpúval is bénáznék, ezért gondoltam kisebb sarkakra. :D Köszi. :)
2013. aug. 2. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:
nem olyan vészes járni bennük, mint amilyen magasnak néz ki az a sarok :)
2013. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A második vagyok

Az egyik cipőm pont ilyen:

[link]


Egyébként a platform része,levesz a cipő magasságából.Én jobban is szeretem,mint a sima magasarkúkat.A kedvencem egy telitalpú szandál,amit a humanizban vettem,de az oldalon nem találtam meg.

Ezért mutatok párat,hogy milyen a fiatalos,stílusos ami

még nem is olyan magas annak,aki nem járt eddig. :)


Deichmann-hoz ragaszkodva:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Amúgy szerintem menj egyszer direkt csak próbálni.Nekem is mindig mondták,hogy a platform így rossz úgy rossz,közben meg meg se próbálták,aztán felhúzva meg "ja igazad volt".Próbáld ki,és mászkálj benne egy kicsit.

Én egész télen magassarkú bakancsban jártam és ezután már a magasabbak is jöhettek :)

2013. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hű köszönöm szépen! :) Most már komolyan megtetszettek, szépek, amiket linkeltél. Persze előbb tényleg el kell mennem felpróbálni egyet-kettőt, de még inkább meghoztad hozzá a kedvemet, hogy ilyet vegyek majd. Köszi még egyszer. :) És persze mindenkinek mentek a zöld pacsik.
2013. aug. 3. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!