Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon durva lenne ha a 176...

Nagyon durva lenne ha a 176 centimmel magassarkút hordanék?

Figyelt kérdés

Nagyon jól állnak a magassarkúk és nőiesebbnek érzem magam bennük. + annyi szép darab van de annyira rossz hogyha felveszem óriásnak érzem magam. Félek hogy a fiúkat elrettentem vele, főleg hogy még 'csak' 17 éves vagyok. Annyi alacsony lányon látok magassarkút és úgy irigylem őket hogy nem lesznek olyan nagyon magassarkúban.. :/


Szóval fiúk írjátok meg hogy nektek nem-e visszataszító egy 176 centis lány magassarkúban,kort is írjatok lécci!

Ja és nem tudom hány centis magassarú,csak úgy átlagban kérdezem ezt a magassarkúkról. Azért szerintem a magasított talpú magassarkú már túlzás..


köszönöm a válaszokat előre is!



2013. aug. 5. 17:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A segítő szándékúaknak mondom,nem a hétköznapokban hordanám a suliban hanem csak pl. ha megyek valahová vásárolni vagy ünnepségekre. Pl. esküvőre?
2013. aug. 5. 19:04
 12/21 anonim ***** válasza:
kérlek szépen én a másik nagymenő vagyok és én válaszoltam ezt is: "engem nem zavarna. másokkal ellentétben nem tör rám a kisebbségi komplexus ha a lány magasabb mint én.. 17/f". csak aztán elég érdekesen válaszoltál a zsiráfos gyereknek, lehet hogy ő bunkó, ettől neked nem kell annak lenned, pláne nem ilyen dolgot írnod, úgyhogy segítettem is..
2013. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Mi ebben a rossz? Én 175 cm vagyok, szerencsére mellé vékony (56 kg), kb. modell alkatom van, imádom! A pasik is, sok jelentkező van mindig és nem is érzem, hogy ezzel a magassággal kilógnék a sorból, sok barátnőm/ismerősöm is kb. ekkora, és mondom a legtöbb pasi általában magasabb nálam, és nekem eleve a 180-185 felettiek jönnek be (ez így lehet, hogy felszínesnek hat, de ez van). Simán szoktam néha magassarkút felvenni, azért nem olyan sokszor, mert egyszerűen nem kényelmesek, de a magasság nem zavar. Legyél büszke magadra, nincs ezen mit szégyelni, sőt! Pl. Gisele Bündchen 180 cm, Miranda Kerr 177 cm, stb. és gyönyörűek! (21L)
2013. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

nem rád gondoltam,vagy ha te voltál az a második kommentedre, a 'férfinak a farkát a szádra ne vedd, csak bele' kommentelőnek szántam.


Utolsó,köszönöm a bíztatást! Nekem is modell alkatom van,rengetegen mondták már hogy legyek modell,ebben csak a szüleim tartanak vissza..Nem értem amugy hogy a modellek mind magasak és imádják őket a pasik,de közbe meg mégsem szeretik a magas lányokat..hogy is van ez?

Amugy a férfiak zöme kicsi,és tudom hogy egy pasi nem szereti ha egy csaj magasabb nála. Igazából nem úgy értettem a kérdést hogy mint barátnő el tudnátok-e képzelni,hanem hogy ha van egy szép lány aki magas,és magassarkúban van,az csúnya-e vagy nem. Ehhez képest nem akarom elterelni a témát ugyhogy azok irjanak akik bántás nélkül meg tudják fogalmazni a véleményüket.

2013. aug. 5. 20:11
 15/21 anonim ***** válasza:
akkor 1 év és már mehetsz modellnek ha akarsz:D
2013. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Bár én pici vagyok (162 cm), de ha 176 cm lennék, akkor is hordanék magassarkút. Nem érdekelne senki véleménye, ha tetszik, akkor simán felvenném. Szép lábakat csinál és a férfiaknak is bejön. Szerintem a magasabbaknak jobban is áll.

A zsiráfos kölyökkel ne is törődj! :)

2013. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szia :) én is 17 vagyok és 178 cm és vékony is vagyok. Nagyon szeretem a magassarkú cipőket, még suliba is szoktam hordani, mert kiemeli a hosszú lábaimat, és nagyon jól áll, és jól érzem magam benne

nyugodtan vedd fel ha jól érzed magad benne és jól is áll :)lehet hogy az alacsony pasiknak nem fogsz bejönni, de még azok közül is sokan akadnak akiknek ez tetszik

szóval hajrá! :)

2013. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
am kedves kérdező! gyakori kérdéseken nem ajánlatos ilyenekben dönteni, mert itt csak kis f*rkú szűz k*csögök vannak ._. ha magas vékony vagy gyönyörű lehetsz :) hord csak nyugodtan !
2013. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel, jól érzed magad benne akkor hordd!:)

Amúgy se néz ki durván, sőt! Itt gyk-n mindenkinek kinyílik a pofája,de ha meglátnának az utcán meg se mernének szólalni;)

2013. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Képet kérünk, had lássuk az arányaidat. Legyen egy magassarkúval és egy anélkül.
2013. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!