Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor mégis hogyan öltözködjek?

Akkor mégis hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés

Ha plázacicásan öltözködöm r*banc vagyok.

Ha lazásan akkor csőves.

Ha csak úgy stílustól függetlenül akkor nincsen pénzem ruhára úgy kukáztam őket.

Ha magassarkút veszek ismét ri*anc vagyok, ha tornacipőt, akkor tucat.. Akkor mégis mi a jó? Nem tudok mit írni azokra a válaszokra, hogy "úgy öltözködj ahogy neked tetszik, szarj másokra", mert ENGEM ÉRDEKEL MÁSOK VÉLEMÉNYE!


2013. aug. 7. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Soha nem leszel jó mindenkinek. Aki nem kedvel, az megtalálja azt, amibe beleköthet rajtad.

Ha olyan stílusnál, ruháknál kötsz ki, ami nem te vagy, az meg fog látszani, és még több beszólást kaphatsz.

2013. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A plázacica stílussal és a lazával is ugyanannyira vagyok önmagam...imádom a sima és a magassarkú cipőket is..
2013. aug. 7. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:

És akkor miért nem lehet, hogy egyszer ezt hordod, egyszer ezt?

Miért kell magadat egy stílusba beskatulyázni?

2013. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell, és nem is szoktam.. ez kb. fél év leforgása, egyszer ez aztán az.. egyszer szoknya magassarkúval.. másnap melegítő .. vagy csőnaci.. :|
2013. aug. 7. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ez a pláza cica szlogen kicsit túl van komplikálva. Szerintem, az ha úgy öltözködsz, ahogy az épp adott divat diktálja, nem fognak beszólni. Szóval a divat még sosem volt jó értelemben kikerülhetetlen. Pl. Nem kell cica nadrágot felvenni pólóval mert az a csöves ri*anc, meg próbálj meg igényesen összeállított szetteket hordani. Szóval ne legyen kint a derekad, próbálj meg színt vinni bele. Nem baj az ha valamikor magassarkút, valamikor meg tornacipőt hordasz. Csak akkor passzoljon hozzá az aznapi öltözéked. :))
2013. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól összeválogatod a ruháidat cipőidet akkor pont jó leszel.

Magassarkút is lehet úgy felvenni, hogy ne ribizlinek gondoljanak. A tornacipő is olyan hogy ha passzol a ruhádhoz akkor nem azon fog fennakadni másoknak a szeme, hanem azon hogy jól összeválogattad a cuccaid. :)

2013. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Megkérdezhetem hogy ezeket a mondatokat fiúk vagy lányok mondták? Ha java részt lányok mondták akkor szerintem szimplán csak féltékenyek, velem is ugyan ez volt sulis koromban.
2013. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha plázacicásan öltözködöm r*banc vagyok. ->lányok

Ha lazásan akkor csőves. -> lányok pár fiú

Ha csak úgy stílustól függetlenül akkor nincsen pénzem ruhára úgy kukáztam őket. -> pár lány

Ha magassarkút veszek ismét ri*anc vagyok, ha tornacipőt, akkor tucat.. ->lányok!

2013. aug. 16. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!