Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Falunapra szeretnék menni!...

Falunapra szeretnék menni! Nagyon meleg van.2-3 óra fele mennék. Hosszúfarmerba-tornacipőbe és póloba.! Szerintetek gáz így menni? :@

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek mibe kénne mennem??(rövidnacit kíméljétek) :(

#falunap17
2013. aug. 7. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
térdnadrág+polo+tornacipo
2013. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gáz lenne hosszúfarmerbe menni?Este már nem szeretnék hazajönni átoltözni.Hüvös is van meg szúnyog is van.!CSak nem tudom hogy gáz-e... :/
2013. aug. 7. 14:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha csőfarmer nem az, de én azt egy trikóval venném fel! :)
2013. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]



Csőfarmer...!

Az egyik vastaggab az egyik vékonyabb.A vastagabb jobban tetszik.!ezért nem tudom mit vegyek fel..( az öves a vastagab..!

2013. aug. 7. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:
A vékonyabb jobb mert most meg fogsz sülni egyébként este is max 24 fok van annál biztos nem alacsonyabb egyedül a szúnyog baj
2013. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A vékonyabb nekem jobban tetszik.

Esetleg a fekete pólót lecserélhetnéd valami trikóra, valami világosabbra, estére meg vihetnél magaddal valami blézert vagy nemtudom mit amit felvvehetsz rá.

2013. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A vastagabbat ha felhajtom a szárát gyöngyös.!de csak egy kicsit.!az ljánál.!

meg a hátsó zsebein is.!azért tetszik ..!

2013. aug. 7. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
tikkasztó a hőség! rövid gatyát és pólót vegyél fel, és igen elég gáz, de te szívod meg a legjobban
2013. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én hajnalban sem cidriztem rövidnadrágban meg trikóban,pedig fázós típus vagyok. Annyi,hogy vigyél magaddal egy pulóvert ha úgy érzed.
2013. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én multkor világos színû vékony szagatott csôfarmerben voltam, egy fehér trikóval, és tornacipôvel. melegem volt de akkora hôség volt, hogy még rövid naciban is az lett volna.
2013. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!