Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még valahol "normális"...

Lehet még valahol "normális" bikiniket kapni?

Figyelt kérdés
Már július elején is csak ilyen maradék bikinikkel találkoztam a plázákban, vagy a méretem nem volt belőle, illetve már a kevésbé szép darabok voltak meg. Azóta meg még rosszabb lett a helyzet. Nem értem, miért nem töltik fel többször a bikinis részleget, hiszen július elején még javában tombol a nyár. Gondolom most így augusztusban pláne esélytelen. Ha esetleg valaki tud olyan üzletet, ahol még van választék, kérem írja meg, nagyon hálás lennék érte! Köszönöm! :)
2013. aug. 7. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz a normális alatt?

Gondolom ilyen egyszínűre gondolsz? Vagy legyen kicsit mintásabb?

Mert ha nem igényled a nagy márkás jóminőségűeket kínai üzletekbe egy tonna normális és más fazonú bikini is van, illetve a Tesco-ban is árulnak jókat.

2013. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban én elég jókat láttam, semmi extra, normálisak.
2013. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb fazonra gondoltam, nem csicsásra. Lehet pántnélküli és csavart fazon is. Főleg mentazöld vagy korall színben érdekelne. Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat! Lehet, akkor kínaiban fogok körbenézni.
2013. aug. 7. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A pántnélküli csavartfazon mióta számít "egyszerűbb" fürdőruhának?
2013. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem az akkor is egyszerűnek számít, semmi extra nincs bennük. A minta alapján gondoltam egyébként. A flitteres, strasszos, rotjos, szivárvány mintás bikinik, na azok tartoznak nálam a nem egyszerű kategóriába.
2013. aug. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!