Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Isten gyűlöli? Akkor most ez...

Isten gyűlöli? Akkor most ez hogy van?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=TA0loqTLUSI ebben a videóban Paul Washer azt mondja egy résznél: Hadd mondjak el valamit,amit főiskolán mindig szoktam tanítani:Ha a ruházatod az arcod emeli ki,az Istentől van.Ha viszont a testedet emeli ki,amit viselsz,akkor az érzékiség,amit Isten gyűlöl. Csak keresztény lányok válaszára lennék kíváncsi,légyszíves ne írjanak ide hitetlenek,mert nekem rosszul esik amiket mondanak! Tegyük fel,hogy valami kisebb buli,vagy ünnep van.Felveszek egy egyberészes szoknyát(elég szűk és rövid,de nem kirívó). Akkor ezt most utálja Isten?Akkor fentről azt szokta mondani,hogyha strandoló embereket lát,hogy undorító?Mert érzékiség? Akkor nyáron is csak kabátba járhatunk?És ilyen nincs a bibliába,kezdjük ott!Már 2 napja ezen gondolkozok,mert meglepődtem és kicsit fel is háborodtam!Kérlek írjatok véleményeket.

2013. aug. 9. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Fontos mindig, hogy ékesen legyél felöltözve :) Isten nem utálja az emberi testet. Azt kell megvizsgálnod, hogy egy ruha felvételével milyen céljaid vannak. Mi a motívumod ami miatt felveszed. Ezen kívül tekintettel kell lenni másokra, hogy ne adjunk okot másoknak se arra, hogy rólunk gonosz vagy parázna kívánságaik legyenek. Isten senkire se mondaná azt, hogy undorító. A bűnt gyűlöli és nem az embereket. Remélem tudtam vmit segíteni :) üdv egy keresztény lány
2013. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Ha fel veszek valamilyen ruhát,sose másnak akarok tetszeni.Mindig csak a magam kedvére öltözködök.Egyébként igazad van,sokat segítettél ezzel.:)
2013. aug. 9. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segítettem és ha nem adsz okot tényleg másoknak arra, hogy rossz gondolataik legyenek rólad akkor az rendben van :) Mert tisztelnünk kell egymást annyira hogy nem keltünk parázna vágyakat :)
2013. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj... A Biblia kora óta nagyon sokat változott a világ. Már telefonon és interneten hívjuk fel szüleinket, szeretteinket látogatás helyett! Akkor azt most Isten biztos utálja, nem?
2013. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó ezzel most mit szeretnél mondani?
2013. aug. 9. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Butaság. Nehogy egy ilyen senkiházi mondja meg hogy mit szeret Isten és mit nem. Isten a gonoszságot gyűlöli, és ami abból fakad.

Isten szeret minket, szépnek teremtette az embereket, mint minden mást, és ha mi ezt felismerjük, értékeljük, és élünk vele, hálát adunk érte, mint olyan ajándékért, amit egy szeretett embertől kaptunk, az csak örömére válhat.

Ezt az egyház találta ki, és a sok, nulla önbecsülésű ember, hogy bűn szépítkezni és hasonlók. Ne mondja már nekem senki hogy csak az arcom kaptam Istentől! A többi honnan van, a sarki vegyesből? Viccet félretéve, én nem hiszek abban amit emberek mondanak hogy mi jó és mi nem. Csak az az igaz amit a szívedben érzel, mert ott szólal meg Isten. És ha téged boldogság tölt el azért, mert szép ruhát veszel fel, amiben tetszel másoknak és magadnak, akkor az jó! :)


17/l

2013. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha Isten "utálná" azt, hogy a nők felvesznek egy egybe részes ruhát, akkor miért teremtette meg Ádámot és Évát mezítelennek?

A női test ugyan úgy hozzá tartozik a női szépséghez, mint az arc és a belső tulajdonságok. Az ellen pedig nem tudsz tenni, hogy valaki vonzódjon hozzád, vagy te vonzódj valakihez. Az szívből jön.

Ráadásul nem értem azt sem, hogy Amerikában egy keresztény pap hogyan házasodhat? Hiszen a latin egyház megköveteli papjaitól a cölibátust. Tehát te egy olyan pap szavain gondolkodsz el, akinek az országában nem is a római katolikus keresztény hit szerint nevelkedtek az emberek? Mert nyilván nem, ha ez ott megengedett.

2013. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Utolsó teljesen igazad van! :)
2013. aug. 9. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:

#7. vagyok

Egyébként nagyon tisztelem benned, hogy ennyire komolyan veszed a keresztény hitet. Én azért ennyire mélyen nem vagyok keresztény. Mindent szabadon csinálok, ami jól esik, kivéve amiről tudom, hogy valóban bűn, illetve benne van konkrétan a Bibliában.

Ne érezd magad bűnösnek ilyen apróság miatt :) Nem ettől leszel rossz keresztény!

2013. aug. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!