Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknak is jól áll a convers...

Lányoknak is jól áll a converse cipő? L/14

Figyelt kérdés
mert szeretnék venni egy hosszú szárút pirosban...

2013. aug. 11. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lánytól függ:)
2013. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nekem nagyon tetszik a lányon az ilyen magas száru cipők az mind 1 hogy converse vagy nem xd
2013. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hosszú szárú piros conversem van, 20/L és kifejezetten jól áll szerintem, szóval ha tetszik, vegyed meg nyugodtan.
2013. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem lányokon áll a legjobban a converse :)
2013. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) meg is veszem..! ;)
2013. aug. 11. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Én imádom a Converse tornacipőket. :D

15/L

2013. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, meg satöbbi, de szerintem a converse egy iszonyatos átverés. Az egy dolog, hogy egy lány lányosan nézzen ki, és szerintem irtó csúnya, de nem ez a lényeg, mert mindenkinek más jön be. De egyszer kaptam egyet, amit alig-alig hordtam, kb 5-6 alkalommal voltam benne 2 órát kb vásárolni, sétálni és levált a talpa, megkopott a minta, a boltban pedig nem cserélték ki, mondján ezt nem használtam rendeltetésszerűen ( azért pár óra lassú séta nem a világ, nem túrázni mentem benne...) Ehhez képest felháborítóan drága, és nagyon vékony, kényelmetlen a talpa miatt. Én tuti nem vennék ilyet magamtól, mert kb ugyanazt kapod a kínaiban, csak logó nélkül és olcsóbban.

Persze ez személyes tapasztalat, másoknak tuti minden szuper, így ha nagyon akarod megveszed és kész:-)

2013. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!