Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?...

Mit gondoltok erről a cipőről? Melyik színben vennétek meg? 16 éves lányhoz illik? Iskolába hordható?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 18. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem tetszik az ormótlan sarka miatt... 16 éves lánynak szerintem sok egy kicsit,mert magas a sarka, inkább alkalminak illene. Ha választanom kéne, akkor a feketét vagy a sötétbarnát választanám, mert a világos esetleg esős, saras időben könnyebben összekoszolódhat.
2013. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon tetszik,és simán hordanám a suliba(én is 16 vagyok) de viszont szerintem pont hogy jó hogy nem tűsarkú. Én feketébe venném meg,de ezek a te döntéseid. Ha jól áll vedd meg,és ha a sulisoknak nem tetszik hordod alkalminak...
2013. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Gyönyörű *.* :3 vedd meg!! bár nem egy 16 évesnek való de vedd meg.. azt a szint amelyik a legtobb ruhádhoz illik!! .. :3
2013. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
A sarka miatt nekem se tetszik, de ha ilyen a stílusod, és nem kell hatalmas sétát megtenned a suliig akkor szerintem simán. Én a középső színben venném, mert a fekete túl alkalmi, a világosat meg sose szerettem.
2013. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is kizártam az utolsó színt, de a feket talán túl felnőttes, viszont több mindenhez illik.. szerintetek?
2013. aug. 18. 14:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen színű kabátod, táskád van?
2013. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én a sand-ot venném. :))
2013. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ez nem ódivatú?
2013. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Ha tudsz benne járni és illik a ruháidhoz,(táskádhoz), akkor vedd meg szerintem. Tény, hogy kicsit felnőttes, de lehet, hogy te is olyan vagy, nem ismerünk. Nekem a "Sand" tetszik legjobban. És nem ódivatú!
2013. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Légyszi ne sandet írjátok, mert azt semmiképpen nem szeretném..! Fekete vagy "khaki"? Köszi a válaszokat!:) Táskát, kabátot most fogok újat venni, szóval nincs adott szín, de a táskám valószínűleg fekete lesz!:)
2013. aug. 18. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!