Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temetésre fekete alkalmi...

Temetésre fekete alkalmi rövodnadrágban?

Figyelt kérdés
26/L éves vagyok,munkatársam anyukáját ma temetik.van egy fekete alkalmi rövid nadrágom mehetek abban?vagy csak hosszuban lehet menni?térdnadrágom nincs...
2013. aug. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg van miért ne?! De ha tényleg alkalmi csak akkor:) Esetleg egy képed nincs róla?!
2013. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért most szerintem ki lehet bírni azt a pár órát hosszúban is... Nincs kánikula.
2013. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már jópár temetésen voltam, de még nem láttam senkin. Túl kihívó szerintem hiába alkalmi. Hacsak nem azt akarod, hogy mindenki rólad beszéljen. Tapasztalat. Az azt követő fogadásra átveheted.
2013. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,tényleg nagyon alakalmi a rövidnacim ugyanolyan anyaga van mint a szövetnadrágoknak berakott az eleje,de végülis nem abban mentem,hanem hosszúban.azt elfelejtettem bele irni hogy azért nem vennék fel hosszút,mert nincs,vagyis anyukámnak nekiadtam,ő meg levágatta..de szerencsére tudtam kölcsönkérni :-)
2013. aug. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!