Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondolnatok arrol, ha...

Ti mit gondolnatok arrol, ha egy csaj menoskodne, hogy neki mennyi ruhaja van, es milyen vagany mind, kozben pedig nemcsak a sajat cuccait hordana, hanem a tesojaet es baratnoi ruhait is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Leszarnám.
2013. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ez kiderülne hogy menősködik pedig nem is mind az ő ruhája hát elég ciki lenne bár engem nem nagyon érdekelne.
2013. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magasról leszarnám, kit érdekel.
2013. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még...
2013. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem ciki ha még menõzik is más cuccával, inkább tanulna..
2013. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menősködni sosem jó dolog szerintem. A dolog másik része nem nagyon érdekel. Én is hordom húgom meg anyu ruháit, cipőit, és kvajól nézek ki bennük.
2013. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ruhákkal "menősködni" így is-úgy is tök ciki, úgyhogy lényegtelen, hogy kinek a ruháival villog.
2013. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mar gyerekek, csak iszonyatosan irrital, hogy razza magat, meg mindig igazgatja a ruhajat, minden masodik heten tesz fel valami feltuno ruhaban kepet, majd masnap esetleg a tesojan van, vagy akar az anyjan, a tobbi embert meg lenezi,akinek csak fele annyi ruhaj van, mint neki
2013. aug. 29. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Leállítanám úgy,h a képébe mondom a véleményem.

Ha ennyire idegesít miért nem cselekszel,ahelyett,h megmondod neki???

2013. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Mármint, amíg nem menőzik konkrétan a ruhákban, addig letojom. Ha már teszi magát, meg mondja, hogy hű, milyen jó a ruhája, közben meg nem az övé, az szánalmas. A legjobb az, amikor hetente visz haza új ruhát az Inditex üzleteiből (Zara, H&M stb.), aztán visszaviszi, és újat vesz... merthogy ott indoklás nélkül visszaadják a pénzt x ideig. És akkor teszi magát, hogy milyen sok menő cucca van, amikor mindezt nulla pénzből, egy üzletláncot megkárosítva teszi.
2013. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!