Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a magyarok átlagba...

Szerintetek a magyarok átlagban igénytelenül öltözködnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ez csak a magyarokra jellemző-e,én Szlovákiában élek,magyarlakta területen.Szóval a lényeg,hogy amit egyesek képesek felvenni,az az izéléstelenség tetőfoka,legalábbis szerintem,persze nem mindenkire jellemző.

Szóval van ez a gagyi kínai divat.Nincs azzal semmi baj ha valaki kínaiban vásárol,nekem sincs pénzem mindig márkás ruhát venni,tehát vásároltam már kínaiban,de azért ott is lehet normális cuccot találni,meg főleg ízlésesen kéne őket kombinálni,de amitől (én legalábbis) kiakadok:

-fehér,nagyon vékony anyagból készült,térdig érő,átlátszó kis cicagatya,ami még a tökéletes alakú csajokon is gáz szerintem,ha rövid felsővel viselik,mert belevág a fenékbe és nem szép,hát még ha elég túlsúlyos,szétfolyt,narancsbőrös valaki viseli.aztán ezek a strasszokkal agyondíszített béna kis topok,amikhez persze "kötelezően" szilikonpántot hordanak,de valakiknél az egész melltartó kint van hátul a felsőből mert nem tudom,már a nyakukba akarnák feltolni a melleiket,vagy mi,és akkor ehhez a kombóhoz gumi strandpapucs

ami még "nagyon szuper":ezek a fodrozott undorító műanyagból készült táskák,vagy utánzatok "gusacci" márkával,de láttam már AVATAR mintázatú kis kézitáskát is,aztán converse cipők,amin a csillagnak több ága van,azon is gagyi felirat,meg a csomó "channel" feliratú csillivilli felső

tényleg elhiszem hogy valakinek nincs pénze márkás cuccokra,de ha csak a márka miatt akarja megvenni,akkor mi értelme utánzatot venni,szerintem csak neki lesz aztán ciki

tényleg nem akarok senkit elítelni,de néha úgy érzem néhány emberben is kódolva van az igénytelenség,nekem elég fontos az öltözködés az első benyomásnál,de lehet hogy csak én vagyok így ezzel,mert a magam öltözékére is sokat adok


2013. szept. 3. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak a magyarokra jellemző! Amúgy érdekes, én Magyarországon lakom, de ilyeneket már rég nem látok, hogy átlátszó cicagatya rövid fölsővel.... Ezek szerint csak a szlovákiai magyarok kedvenc viselete ez. Mondjuk ebben van valami, mert mikor Esztergomban laktam, sokat jártam át, és hát tényleg sok "csodálatot" lehet ott látni! :)
2013. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"nekem elég fontos az öltözködés az első benyomásnál" - akárki mondja, hogy nem fontos, ez bizony így van. A magyarok átlagban rosszul öltözködnek-e? Korfüggő. A fiatalabbak jobban öltözködnek, míg az idősebbek elhanyagolják magukat. Ez betudható a gyerek vagy az elkeseredettség (öregedés, nincs pasi, elhízás, stb.) miatt. Az ízléses öltözködéshez pedig nem kell sok pénz (turkálók).
2013. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

"A fiatalabbak jobban öltözködnek, míg az idősebbek elhanyagolják magukat."

Én pont fordítva tapasztalom. A fiatalok öltözködnek sokkal inkább ízléstelenül, egymást majmolva, míg a felnőttek és az idősebbek sokkal inkább adnak a megjelenésükre.

2013. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Az átlag magyar borzasztó igénytelen is, nem csak ízléstelen. Pont tegnap melóból hazafelé gondolkodtam el azon, hogy egész nap csak egy kimondottan csinos nőt láttam, az összes többi vagy koszos volt, szakadt, büdös, vagy simán förtelmesen ízléstelen. Nem tudom ez más nemzetek fiaira-lányaira mennyire jellemző, de az tény, hogy nálunk minden második embert elvihetne az ízlésrendőrség. Én sem vagyok gazdag, de az ápoltság és az ízlés nem pénzfüggő, kínaiban is tudok normális ruhákat venni, nem ezeket a hamisított szarokat meg olyan felsőket amik a 12 éves kislányokon kívül mindenkin gázak. De engem a leginkább az zavar, hogy az emberek úgy nézem képtelenek adni magukra. Büdös a szája, koszos a körme, zsíros a haja, és itt nem a csövesekre gondolok, hanem a középosztályra. Első körben ezen kéne változtatni, mert baromi undorító.
2013. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!