Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Exbarátnő után panaszkodó-vágy...

Exbarátnő után panaszkodó-vágyódó srácot érdemes vígasztalni (reménykedve, hogy most szabad és "rá lehet hajtani") vagy pedig inkább tartalékoljuk 1-2 évig, ameddig helyrejön?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
tartalék te jó isten:D szegény fiú
2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, el?

1-2 hétig-re gondoltál nem?!


Évig??? Facepalm... Az egy csíra.

2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...Amúgy meg igen, ez úgy hangzott, mint ha lenne egy gyengébb vibrátor, amit tartalékolnál arra, ha az erősebben lemerül az elem.
2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is abban hittem, hogy majd mellettem elfelejti az exet, kigyógyítom a szerelmi bánatból, de fél év után feladtam pedig nagyon odavoltam a srácért, amikor szakítottam vele, sirva könyörgött, hogy ne hagyjam el, gobdoltam adok még egy utolsó esélyt, de nem változott a helyzet. Jó barátok maradtunk, azóta eltelt majdnem 1 év és még mindig az exen jár az esze, úgyhogy áldom magam amiért nem hagytam magamból hülyét csinálni
2013. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondta a pasi hogy utána sir? ha igen, vagy ha állandóan a nőciről beszél akkor ne kezdj vele.


De ha csak a te kényszerképzeteidben jelent az ex problémát, akkor kezdj vele.

2013. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!