Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolhatok igazán...

Hol vásárolhatok igazán férfias stílusú ruhákat?

Figyelt kérdés

Nézem a boltokban is, az interneten, és mindenhol csak csilli-villi ruhákat, márkás feliratokat látok. Nekem nincs szükségem márkára, persze nem mindenképpen az ellen vagyok, csak nem szeretek feliratozva lenni.


Olyan stílusú ruhák tetszenek, amik nem lötyögnek rajtam. Testhez simulnak, de nem úgy, mintha bőrruhában lennék.. Egyszerűen annyi, hogy maradjon rajtam, ne pedig lötyögjön össze vissza.


Olyan weboldalakat, helyeket szeretnék kérni tőletek, ahol vannak ilyen ruhák. Fontos, hogy ne legyen méregdrága, és mint mondtam, nekem a márka nem számít.


Pár kép, amik alapján talán el lehet dönteni, milyen darabok tetszenek:


1. [link]

2. [link]

A másodiknál nem feltétlenül az a bőrkabát, hanem inkább az összeállítás jön be.


Nem találok túl sok olyat, ami az ízlésem lenne. Röviden annyi, hogy minél egyszerűbb, de férfias legyen.



2013. szept. 14. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A Zarában elég férfias ruhák vannak, néhány darab nagyon drága, de vannak normális árfekvésben is. Általában az aktuális divatot követi, néhány havonta szoktak lenni leárazások, és én például egy átmeneti kabátot 20E helyett 5-ért vettem.
2013. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sok mindentől függ, nem feltétlen helytől.

pl férfias a fehér, szürke, sötétkék, fekete

nem az a sárga, piros, narancs, rózsaín ing.

2021. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!