Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-30 éves nők, hogyan öltözkö...

20-30 éves nők, hogyan öltözködtök? Milyen a stílusotok?

Figyelt kérdés
Linkelnétek képeket? Szerintetek egy ilyen idős nőnek mit illene/kellene viselnie?

2013. szept. 20. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Férfiként úgy gondolom hogy egy ilyen korú nő,még fiatal ahhoz hogy visszafogott szolid stílusú ruhát hordjon,például nekem vannak olyan 30-as,sőt 40-es nő ismerőseim, akik bevállalják a cicanadrágot és nagyon jól néznek ki benne,persze azért az alakjuk is jó.

De hogy nézzük a másik oldalról,mondjuk a hello kittyis cuccok meg hasonlók már túl gyerekesek.

2013. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok és szerintem a koromhoz idősebben öltözködök. Nem szeretem a túl rövid, kivágott ruhákat, főleg nem hétköznapokra. Egyszerű, gombos ingeket hordok, sötét nadrággal, és valami szép cipővel vagy nyaklánccal dobom fel. Alapvetően ilyen egyszerű, kicsit "irodai" stílusom van. Imádom a férfi ruhatár bizonyos elemeit belecsempészni az öltözékembe. Pl. ha csinos szoknyát veszek fel, akkor valami egyszerűbb inget vagy cipőt húzok hozzá. Vagy simán felveszek egy fekete farmer, fehér ing, fekete cipő, hózentróger kombinációt és felkenek hozzá egy vörös rúzst. Nem hordok színes dolgokat. Fekete, fehér, sötétkék, szürke, szürkéskék, khaki, krémszínű, púderszínű, halványsárga és kb ennyi.

Persze néha van, hogy nincs kedvem így kiöltözni, és néha-néha én is felveszek egy világos farmert valami jópofa mintás pólóval, de az elég ritka.

A csillogó, színes, túl szűk, fényes meg gyöngyös dolgokat nem szeretem (alkalmakra, buliba vagy egyéb eseményre el tudom képzelni, ha ízlésesen néz ki, de hétköznapra soha).


Szerintem nincs ilyen megszabott dolog, hogy kinek mit kellene viselnie. Mindenki olyan ruhát hordjon, ami neki tetszik, és amiben jól érzi magát, és el kell határolódni attól, hogy mások szerint az a korához vagy az alakjához vagy az ízléséhez megfelelő-e vagy nem.

2013. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fázós vagyok, így nem hordok szoknyát és cicanadrágot. Könnyen felfázok és megfázok.

Általában zárt magas sarkú, vastag talpú (nem platform, csak nem papírvékony talpú) cipőt hordok, imádok az éktalpúakat, nagyon kényelmesek, és mivel alacsony is vagyok, ezért jól is áll, egy ilyen: [link]

Szeretem az ilyen egyszerű cipőket.

Nadrágok közül, az egyenes és a csőszárúakat hordom, farmert is, de más anyagúakat is, van 1 sötét kék farmerom, egy szürke és egy bordó nadrágom, tervezek egy feketét beszerezni.

Ilyenkor ősszel télen mikor már 15 fok köré hűl a levegő, garbót veszek fel. Egyszínű testhez álló garbót, van szürkém, feketém, fehérem, pirosom, bordóm. És persze vannak testhez álló úgynevezett basic pólóim, ebből is az alap színek és a bordó. :)

Erre veszek fel egy csinosabb kardigánt, kis csipke, kis fodor. A nadrág és a póló egyszerű, ezzel megfűszerezem a megjelenésem. Nagyon szeretem a hosszú kardigánokat. [link]

[link]

Van egy átlapolós kardigánom, ami rövid ujjú, de kötött és puha, hátul masniban meglehet kötni a "madzagját". Nagyon szeretem és egy basic pólóval szépen mutat. Ilyesmi [link] Csak az enyém sötétebb színű, rövid ujjú és hátul kötős és nincs ekkora gallérja.

Van 2 kötött ruhám egy vékony és egy vastag, amit hordani kellene mert nagyon szuperek, de nem merem a felfázás miatt.

Ősszel dupla gombsoros, térdig érő ballonkabátot, télen vastag vászon szerű kabátot és szövetkabátot hordok.

Kiegészítőim: egy közepes méretű, szürke vagy fekete táska (jelenleg fekete, de tönkre ment és újat kell vennem, ami vagy szürke lesz vagy fekete megint), vékony őszi kesztyű (bordó) és fekete meleg bőr téli kesztyű. Fehér és bordó sálaim vannak, jó hosszúak.

Milyen a stílusom, átlagos hétköznapi női(anya) stílus. Ha nagyon ki kell öltöznöm, hidegben akkor nadrág kosztümöt veszek föl, harisnyával és a blézer alatt van egy garbó.

26N

2013. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Pontosan azt, ami tetszik. Nincs szerintem olyan amit kellene viselni, de a hello kitty-t tényleg hanyagoljuk.

Az egyensúlyt kell megtalálni, illetve azt ami illik a személyiséghez. Természetesen a cici-popsi kilógatás semmilyen korban nem túl illő hacsak nem go-go girl az illető.

21L

2013. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán "egyszerű, nőies" stílusnak mondanám. Nem túl feltűnő, de talán nem is túl "szürke".

Most ősszel: passzos, csőszárú farmernadrág, vagy ahhoz hasonló, egy egyszerűbb felső, kardigán. Nem szeretem a feliratos dolgokat, a flittereket, a szegecseket, de a csipkét viszont nagyon:) Mostanában elég sok csipkével díszített felsőt vettem.

Nadrágon szintén nem szeretem a csicsás dolgokat, meg a szaggatást sem.

Így ősszel-télen szeretem a vastagabb (pl. kötött) ruhákat is vastagharisnyával vagy cicanadrággal.

Cipők közül kicsit magasított topánkát (a kedvenc darabom: [link] ), magassarkú bokacsizmát hordok.


22/L

2013. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindekinek megvan a stílusa. Van aki irodásabb, van aki szigorúan követi a divatot (sajnos ebből van a legtöbb) akkor is ha nem áll jól neki, és van aki nőiesebb.

Én inkább a sportos, nőies felé hajlok. Farmer, magastalú cipők (alacsony vagyok) nőiesebb, általában v nyakú felsők. Amit párom nem szeret és "mániám" azok a kardigánok! Sokszor veszem fel magában, és lehúzom (vagy kigombolom) kb annyira, hogy még a melltartó ne látszon.

Egyébként sokan keverik így a "stílusokat" ha megfigyeled.

Nekem mindig is tetszett mondjuk a miniszoknya tornacipő kombináció. De utálom a harisnyát, sosem hordtam.

Amit én nem szeretek, azok a bő, nyakas, vastag lezser pulcsik és az ingek. Nem szeretem ha valami a fenekem alá ér.Csak rövidebbeket veszek fel. Az sem baj, ha néha kivillan belőle a hasam. De nem szeretem a bugyi kidobós nadrágot sem.

Sajnos manapság mindenki annyira az aktuális divatot akarja követni, hogy csupa hasonló hajú és öltözködésű ember látni az utcán. Klónok. Hát ez van. Önkritika nincs.

Nekem vastagok a lábaim, túl erősek mintha állandóan futnék (nagyobb a vádlim mint páromnak). Ezért nem is veszek fel cicanadrágot, vagy a mostani divatos nadrágokat, mert tudom mi nem állna jól.

2014. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!