Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Swag akarok lenni! Kb. stíluso...

K.Fanni03 kérdése:

Swag akarok lenni! Kb. stílusom egyáltalán nincs, csak kiveszek egy csőgatyát a szekrényből, egy pólót és egy pulcsit. és nem tudom hogy hogy alakítsak ki saját sítust úgymond swageset hogy különbözzek mindenkitől?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyújtsd az arcod, hadd pofozzalak fel!
2013. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
miért is??
2013. szept. 21. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez most egy komoly kérdés, vagy viccből írtad ki? Mi az, hogy SWAG? Nálad ez mit tükröz? Ha nincs stílusod, akkor alakíts ki egyet, ne akarj már olyan lenni mint a többiek! Ez úgy hangzik, mintha csak "kikölcsönöznél" magadnak egy stílusirányzatot.
2013. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akarok egy saját stílust, különbözni akarok mindekitől
2013. szept. 21. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

hát én tudok neked ötleteket mondani, de nem ilyen brutális "SWAG"-es dolgokat... Inkább csak össze tudnám válogatni a ruháidat...írj privit

2013. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A swag az nagyon nem egyedi! Én is tudok neked segíteni, ha gondolod írhatsz nekem is.
2013. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kérlek ne akarj swag lenni!!!! ezerféle stílust és ruhát mondanék neked, csak ne swag (meg páwa:D) amúgy ha swag akarsz lenni, pont nem különbözöl senkitől és a swag az pont nem egyedi:DD:D::DDD
2013. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD neeee...

na komolyra fordítva..

alakíts ki saját stílust :D ha tetszik valamilyen swag dolog vedd át, ha tetszik egy hipster dolog vedd át, de könyörgöm nehogy egy teljes ruhatárat felvásárolj mert swag akarsz lenni...

LEGYÉL EGYEDI

2013. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na ide figylej! Aki swag akar lenni sosem lesz az! A swag ( elvileg ) laza stílus, nincs kötve semmihez. Azok a nyomorek pawak akik azt hirdetik, hogy swag ek.. azoknak közük sincsen a stílushoz! csőgatya, póló, pulcsi és egy kényelmes vans és leszarod hogy ki mit gondol, neked ez tetszik, máris swag vagy. Mondok jobbat, máris van stílusod és ha magas vagy és vékonyabb típus csőgatában akkor még szexi is. puszi
2013. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!