Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk!? Nektek mennyire fontos,...

Fiúk!? Nektek mennyire fontos, hogy a barátnőtök, hogy néz ki, milyen ruhákat hord, stb?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 14-17 éves fiúk írjanak véleményt!:)
2013. szept. 29. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Megismerkedésnél fontos, mert az fog meg, de lehetőleg utána se legyen trampli.
2013. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legyen ápolt,igényes

17/F

2013. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Felőlem szakadt is lehet, de ha az utcán jól akar kinézni, akkor azért eléggé számít ;D


15/f

2013. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
28%

bocs nem esek az evkategoriaba..:) de zert valaszolok en is..:)

hat ha vanbaratnom akkor ne ugy oltozkodjon mint egy budos k.... tehat azert ne legyen kinn mindene.... ne ugy oltozkodjon akirol lesut h pasizni akar... viszont ha egyutt van velem... legyen stilusos... az arany kozeput az igazi...:) mutasson valamit..de esszel.. ha valamit mutat is... kivagottabb felso meg minden.. azert mutasssa aszt is h pasim van... ne probalkozatok...:) szerintem...:)

(18F)

2013. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
én 14 vagyok és nekem nem igazán számít a küllem csak a belbecs de egy 170 kg os pattanásos csajjal nem jönnék össze de még egy 70-80 kg ossal se!!
2013. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előzző, és ha egy 2 m-es csajt látsz attól is elvárod az 50 kg-t? :DDD
2013. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát eléggé fontosnak tartom a megjelenést. Persze ezt nem lehet erőltetni, ennek belülről kell jönnie.

Az a véleményem, hogy egy nő kívülről is látszódjon nőnek.

2013. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Legyen összhangban a kinézete, kellemes megjelenése, legyen ápolt, és ránézésre is igényes. Nem kell,hogy márkás ruhái legyenek, vagy úgy nézzen ki,mint aki most mászott le valamelyik divatmagazin címlapjáról, de elsősorban azért a külső az,ami megfogja az embert...:)
2013. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem fontos... legyen igényes, és nőies! Ez alatt a ruházatot is értem... sőt. Nem kell követni folyton a divatot meg a legdrágább ruhákat de egy nő tudjon öltözködni! Mondom ezt úgy h én is igényesen öltözködöm. Nem mindenki születik playboy modellnek de bizony ha szép ruhákat vesz fel, szép frizura smink stb az nagyon sokat dob a kisugárzáson! És az a csaj aki szépnek érzi magát, annak jó a kisugárzása, önbizalma lesz, és az ágyban is jobb :D

18/F

2013. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és csak icipici hozzászólás. Egyik válaszoló írta hogy egy nőnek úgy is kell kinézni mint egy nőnek. Ok. De ha azt nézzük hogy célközönség a kamaszok voltak nem tartom valószínűnek ,hogy a kérdező a 18+ korosztályra gondolt. És egy kamaszlánynak meg nem kell úgy kinéznie mint egy nőnek hiszen még nem is az. :))
2013. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!