Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire fontos hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos hogy a barátnőtök jóban legyen a haverjaitokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem olyan szoros kapcsolatban hanem hogy eltudjon velük hülyéskedni, és a haverjaitokkal jól kijöjjön?:)
2013. ápr. 19. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én leszarom hogy jóba van e a haverokkal..velem legyen jóban azt jó
2013. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos, mivel ha nincs velük jóban, akkor nem tudok találkozni a haverjaimmal úgy, hogy a barátnőmmel vagyok. A másik dolog meg az, hogy az sem esik jól az embernek, ha a haverjai rosszat mondanak a barátnőjéről, és az sem, ha a barátnője szidja a haverjait.
2013. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fontos.
2013. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, mert nincsenek haverjaim.
2013. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fontos. ha a barátaim tetszik feleségül is veszem :)
2013. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én annak idején féltem attól hogy nem fognak kedvelni a férjem haverjai. úgy tűnt fontos neki valamilyen szinten mert 1 hónapja voltunk már együtt és azt mondta meg fognak sértődni ha nem találkozok velük. ráadásul nem sokkal a velük való megismerkedés után tudtam meg hogy az egyik lány tetszett is neki (a férjemnek) régebben.


amolyan haveri szinten mozognak egyébként a férjemnél, tehát sose választotta volna őket helyettem. én ezt nem is akartam volna. elvagyunk egymással dumálgatunk és kész. nincs különösebben bajom velük. az említett lány csinált egy-2 fura dolgot... mintha akarná a férjemet de aztán abbamaradt a dolog.


egyébként ha találkozunk velük akkor együtt megyünk. mindenki viszi a párját aki ráér. bár még csak mi vagyunk házasok a csapatból.


27/N

2013. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cooi49 válasza:
nemfeltétlenül mert azthisz avégén a barátod hogy ötmár nemszereted és ahaverjaira nyomulsz
2013. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!