Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik csizma legyen 38-as...

Melyik csizma legyen 38-as vagy 39-es?

Figyelt kérdés

Van egy magassarkú csizma, ami belül bélelt. A 38-as nyomja a körmöm. A 39-esbe lötyög a lábam. De mikor a 39-esbe mozgattam a lábam a körmöm akkor is fájt. A 39-eshez meg fel tudok venni meleg zoknit és jövőre is tudom hordani, de az se jó ha még van vagy 2 centi hely =/ mert akkor nehezen megyek benne. =/ Vagy a 38-as tágul valamennyit? Ilyen esetben ti melyiket vennétek meg? Nagyon jó csizma, szal mindenképp el kéne döntenem, hogy melyik legyen, nem hagyhatom ott. :))


[link]


2013. okt. 2. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mennyire kényelmetlen a 38-as, ha bőr, akkor kicsit tágulna, de én azt javaslom, hogy kicsi cipőt ne vegyél, mert úgyse fogod hordani. Vedd meg a 39-est, gondolom télre veszed, akkor meg jól jön egy vastagabb, meleg zokni. De tényleg te érzed a különbséget, hogy melyik lenne jobb.
2013. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NE a kulcsszavakhoz írd a linket! Így hogy nézzük meg?


Egyébként inkább legyen kicsit nagyobb, mint kisebb.

Csizmából úgyse tudsz kilépni.

2013. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha megveszem a kisebbet és hordom, de egy hétig visszaveszik, akkor adnak helyette nagyobbat, vagy ha nincs már akkor levásárolhatom?:/
2013. okt. 2. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért vennék vissza,ha már használtad? Azért ilyet még gondolni is hüyleség...

szimplán nem kell megvenni az ilyen cipőt.Majd találsz jobbat.

2013. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan zokniban menj el felpróbálni őket, amiben jellemzően hordani fogod.
2013. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!