Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem kur*ás ha egy ilyen...

Nem kur*ás ha egy ilyen felsőbe megyek konditerembe? csak annyi, hohy pántélküli meg egy rövidgatya

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 3. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kondizni vagy dugni mész?

Ha kondizni, akkor vegyél fel egy kényelmes cuccot, amiben tudsz edzeni. Ha mutogatni akarod magad, akkor jó lesz így is.

2013. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem az,max.megnéznek a srácok...
2013. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ez így nagyon kényelmes is és azért:D mert itthon így szoktam..
2013. okt. 3. 14:08
 4/13 anonim ***** válasza:

én meztelenül szoktam lenni, mégsem úgy megyek edzeni


persze te tudod, de arra készülj fel, hogy a palik nézegetni fognak. ha neked ez bejön, miközben a gépek közt kóborolsz, akkor ok.

2013. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Kizártnak tartom, hogy ez kényelmes a konditerembe, ahol egy csomó ember izzad a sulyok alatt, és te meg ugráló cicikkel futsz a futópadon. Ezzel csak azt éred el, hogy minden csávó téged fog bámulni, és az edzésről is elvonja a figyelmet. A tiedét is mert te meg azon leszel hogy van jobban nézzél ki, vagy bámulnak és zavarni fog..


Otthon nem gond ha ilyenben ugrálsz,de konditerembe csak akkor való, ha dugni akarsz, és ez a kellék..

2013. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pánt nélküli hogy lenne kényelmes? Mit csinálsz te a konditeremben, hogy nem jön le rólad, ha nincs pántja? :D

Egyébként nem k-rvás, csak én nem venném fel, ott fetrengeni más nyomában a padokon meg minden... Max futáshoz, oké, de amúgy nem fanyalodnék rá... :/

2013. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pánt nélküli futáshoz sem jó. Fogod közben hogy ne essen le?

Nagyon jól néz ki, nekem is van, hordom is konditerembe, de én ráveszek egy pólót is. Tényleg nem kellemes érzés hogy egy izzadt gépre fekszel csupasz hátakkal. Hiába illemszabály, hogy minden gépet magad után letakarítod, sokan nem csinálják..

Szóval nem konditerembe való.

2013. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 pinkpancser ***** válasza:
Neked lehet, hogy kényelmes, de ha az alakod is ilyen, akkor a többieknek kényelmetlen lesz a nadrág :)
2013. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nem is felső, hanem melltartó.
2013. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem az lenne az első gondolatom, hogy edzeni jöttél...
2013. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!