Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem kur*ás ha egy ilyen...

Nem kur*ás ha egy ilyen felsőbe megyek konditerembe? csak annyi, hohy pántélküli meg egy rövidgatya

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 3. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sok lányt ismerek aki ilyenben jár edzeni, eszembe sem jutott eddig hogy ez gáz. abból a szempontból tényleg nem a legjobb, hogy az izzadt bőrödre rá fog tapadni minden mocsok, illetve te is összeizzadsz mindent, főleg a gépeket, de egyébként nincs ezzel gáz. főleg a kettlebelles meg súlyemelő lányok járnak le így.
2013. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
de az
2013. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Röviden: De.


Hosszabban: Azért edzőteremben is be kellene tartani illemszabályokat öltözködés terén. Ez a szett nem oda való. Otthon oké. De ennyi erővel kimehetnék pizsiben az utcára meg melltartóban-bugyiban a fitneszbe csak azért, mert otthon úgy szoktam.... sőőőőőt pucéran. Nehogy azt mondd már nekem, hogy annyival kényelmetlenebb egy normál hosszú póló vagy csőtop, mondjuk. Tuti amúgy, hogy vmilyen szinten divatozásból mész oda ilyenben, hogy hé, nézzétek a testem meg milyen trendi/laza vagyok már. Normális embernek az fog az eszébe jutni, hogy ez dugni jött ide/eltévesztette a házszámot, és a bordélyházba akart menni? Egyébként a legjobb nők nagy része is normálisan öltözik fel ilyen helyre...

2013. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!