Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik csinos, de lapos...

Létezik csinos, de lapos talpú, nem beázó téli csizma? Tudnátok nekem ajánlani ilyet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl nagy elvárások, de nagyon fontos lenne. Köszönöm szépen!

2013. okt. 3. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl nagy elvárás! Nem tudom hány cipőboltot átkutattam már utánuk de mindenhol csak szegecsek és társaik!! Szörnyű!!! Más sincs!!!!
2013. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se találok:( Bakkancsok meg magassarkúak, fordítottbőr, csak ezek vannak:(
2013. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha Budapesti vagy, nézz be Arena plázába. Ott vannak jobb minőségű boltok, ahol lehet találni vízálló csizmát és a 10%-uk még jól is néz ki. Viszont ilyen esetben 10000 alatt nem úszod meg.

Pl ecco boltban sok a gore-tex cipő, vagy akár playersroom..

2013. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos tökéletes csizma nincs. :) Tavaly szép volt, idén valószínűleg szívós lesz. Ha találok.

Köszönöm utolsó, de ilyen árakon nem szabad a még növésben lévő lábamra csizmát venni....:(

2013. okt. 11. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTAM!:) Magam sem hiszem, hogy ezt mondom.

Kaptam egy nagyon jó tippet. Decathlon, lovagló csizma. Kényelmes, csinos, nem ázik be (mivel az egész gumi) és 5000 alatt megúsztam. Vettem hozzá lovagló zoknit is, így nem is fázik benne az ember lába. Nagyon nagyon ajánlom mindenkinek! :) Nekem bevált. Elképesztő!

(Egyébként van ott bőrből is drágábban, és bokacsizma is, ha valaki olyat keres.)

2013. okt. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!