Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Muszáj segítenetek! Gólyabálra...

Muszáj segítenetek! Gólyabálra lehet ilyen ruhában menni, vagy csak ez már túl elegáns? Nehezen tudom eldönteni, jól jönne egy kis segítség.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára gólyabál, Bp egyik legnevesebb egyetemén és nem igazán tudom, hogy egy ilyen jellegű ruha jó volna-e? Nekem ilyenem van itthon (nem nagyon akarok bérelni, ha már van valamim amit elvileg felvehetek), de nem akarok túlöltözni, elég kellemetlen volna. Viszont az elegáns fogalmát tökéletesen lefedi.


A dresscode csak annyit ír, hogy alkalomhoz illő öltözetben. Eg bálra báli ruha dukál ezek szerint, nem?


Szerintetek? Tapasztalatok?



[link]


Ilyen a ruhám, csak királykék.


2009. nov. 8. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Itt van az egyik 2009-es gólyabálnak a képei:

Érdemes megnézni..

[link]

2009. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

17.54-es vagyok rosszat linkeltem:

[link]

2009. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Így se hozza be na mind1... Ott van lent, hogy ÁVF gólyabál 2009, az az amit akartam
2009. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a fentiekhez képest egyáltalán nem túlzás, sőt... Úgyhogy jó lesz, és kékbe nagyon szép lehet.
2009. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez nagy hülyeség, hogy inkább legyen túlöltözve, mint hogy alulöltözve. Miért nem lehet megtalálni az arany-középutat? Pont az alkalomhoz illően szép, elegáns ruha, és nem egy szakadt farmer, feket pólóval. Amúgy azért mert bál és mert szépen, elegánsan kell felöltözni, attól még ez nem egy díjkiosztó gála amerikában és nem a vörös szőnyegre fog lépni a kérdező. Én biztosan nem venném fel, félnék, hogy tönkremegy és a sok normál ruhájú ember között biztos idiótán érezném magam. Nem ilyen eseményre való szerintem ez a ruha. Ezekre a bálokra ilyen ruhákat szokás felvenni: Fényes vagy csillogós, de rövid és testhezálló, nem figyelemfelkeltő, csak alkalomhoz illő. Azért a ne felejtsük el, hogy nem a vendégeken van a hangsúly és nem a vendégeknek kell tündökölni.
2009. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Azt hiszem azt fogom csinálni, hogy egy szalonban felvarratom az alját térd alá érőre. Így lesz egy elegáns, de nem királynői koktélruha féleségem, azt hiszem az pont megfelel. Talán így is elegánsabb lesz az átlagnál, de nem fog kilógni.


Na mit szóltok?ű


Egyébként nem sajnálom felvarratni, mert így annyira dámás, hogy aligha tudnám operabálon kívül máshova felvenni :D

2009. nov. 8. 18:30
 17/19 anonim ***** válasza:

Aki nem venné fel az valószínűleg elfelejti, hogy egy színvonalas Budapesti egyetem gólyabáljáról van szó, nem egy közép iskoláéról. Előbbibe megfelel, utóbbiba kicikiznének, hogy túlzásba vitted.

Ha felvarratod az is jó, csak nehogy utána olyan helyre ne legyen ruhád, ahova a koktélruha nem megfelelő.


Amúgy nálunk épp azon köszörülték a nyelvüket, aki nem öltözött ki normálisan, csak a szép felső, sima szoknya párost választotta, mint egy iskolai ünnepségen.

2009. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is varrasd fel. Úgy elegáns is, szép is, és tökéletes. Egy szép magassarkúval tökéletes lesz az összkép. És legalább nem kell újat venni. :)
2009. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam nálunk a gólyabálon, és nem is Pestre járok egyetemre, de szerintem ez egyáltalán nem túlzás. Sőt szerintem nagyjából ilyesmi ruhában lesz mindenki.
2009. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!