Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Muszáj segítenetek! Gólyabálra...

Muszáj segítenetek! Gólyabálra lehet ilyen ruhában menni, vagy csak ez már túl elegáns? Nehezen tudom eldönteni, jól jönne egy kis segítség.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára gólyabál, Bp egyik legnevesebb egyetemén és nem igazán tudom, hogy egy ilyen jellegű ruha jó volna-e? Nekem ilyenem van itthon (nem nagyon akarok bérelni, ha már van valamim amit elvileg felvehetek), de nem akarok túlöltözni, elég kellemetlen volna. Viszont az elegáns fogalmát tökéletesen lefedi.


A dresscode csak annyit ír, hogy alkalomhoz illő öltözetben. Eg bálra báli ruha dukál ezek szerint, nem?


Szerintetek? Tapasztalatok?



[link]


Ilyen a ruhám, csak királykék.


2009. nov. 8. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem ha nézőnek mész akkor kicsit tulzás lenne.. vagy nem tom de én nem nagyon venném fel...:/de te tudod ha nagyon elegáns a hely akkor vedd nyugodtan fel:)
2009. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szép a ruha, de van egy olyan érzésem, higy túl leszel öltözve a többiekhez képest. Bár még mindig jobb mint alul öltözöttnek lenni.
2009. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nincs valami egyszerűbb kis koktélruhád?szerintem ez túlzás kicsit(amúgy nagyonszép ruha)
2009. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
MUSZÁLY ÉRTED MUSZÁLY?
2009. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Előzőnek: a "muszály" az pontos j-vel van így: muszáj -.-"

Kérdezőnek: szerintem túl öltöznél és egész este alatt veszengenél abban a ruhában :S Nem hiszem, hogy így jól éreznéd magad... Inkább valami diszkrétebb ruhát kellene felvenned szeintem. De ha van valami ismerősöd, akinek színtén jelenése van a bálban, akkor érdeklődj, hogy ő/ők mit vesz/nek fel...

2009. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Muszáj a helyes de ne ondd el senkinek
2009. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem túlzás ez a ruha. Nem véletlenül hívják gólyaBÁLnak, ez pedig egy báli ruha.
2009. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Hiába bál, ha már nem ugyanazok a "követelmények", mint régen :S Én egy ilyen ruhában kívülállónak érezném magam. Meg biztos mindenki tennék a megjegyzéseket, hogy: "Hú, de kiöltöztél!" hülye fintortgással... Hát én inkább egy diszkrét ruhát választanék, mint hogy magamra vonjam az összes figyelmet, ráadásul az emberek hajlamosak elefántot csinálni a bolhából, biztos kritizálná mindenki, hogy "Te, aztán komolyan vetted a báli-rua fogalmat"... pfff, én nem venném föl :D
2009. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy ott nálatok mi a trendi,de itt kint Angliában a bálba menő lányokon ilyen ruhák vannak,vagy még ennél is "elegánsabb".Sokszor olyan mintha esküvői ruha lenne rajtuk.Én a tehetném bizony felvenném ezt a ruhát,főleg ha tudom,hogy jól is áll..A többiek véleményére meg nem lennék kíváncsi..Inkább mondják azt,hogy "hűűű,de elegáns vagy!De csinos vagy!"Minthogy lenéznek mert lapos vagyok...Miért kell mások ízléséhez igazodni,ha valami másban érezném jól magam? Hord nyugodtan,és jó mulatást!!
2009. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezek 2008-as gólyabáli képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Mindenki döntse el hogy túlzás e ezekhez képest az a ruha

2009. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!