Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen menyasszonyi ruhát...

Milyen menyasszonyi ruhát ajánlanátok egy alacsony menyasszonynak?

Figyelt kérdés
154 cm 48 kg vagyok
2013. okt. 10. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehetőleg képet is linkeljetek. Köszi
2013. okt. 10. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a sellő ruha jobban áll ilyen téren az alacsony embereknek [link]
2013. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Valaki más esetleg még?
2013. okt. 11. 12:57
 4/7 xshorty ***** válasza:
szerintem az a lényeg hogy ne terebélyes, habos-babos ruha legyen. de persze alá mehet a magas magassarkú.
2013. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Elmész egy szalonba, megkérdik, hogy milyen időpont, hány cm vagy, mik az elképzelések és segítenek. Az én 158 cm-re is segítettek, de nekem csak szalagavató volt.
2013. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a szalonban segítenek ,de azért jó lenne ha valaki aki hasonló paraméterekkel ment férjhez ,el tudná mondani övé milyen volt. Azért a szalagavató kicsit más ,már bocsi kedves válaszoló. :)
2013. okt. 30. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván, valamennyire más, de én is elképzelhetetlennek tartottam, hogy kapjak ruhát, és kaptam.

De az esküvői ruha is olyan, amilyet akarsz. Óriási, csicsás, sellő.. :) Tehát ez abszolút a Te ízlésedtől fog függeni. Szalagavatómra nagy abroncsos, felül egyszerű ruhám van. És jól áll a törpe méretemre is...

Nem bunkó választ akartam adni, komolyan mondom. :D Csak van egy elképzelés, és pl. én egyenes tetejűt akartam, és beleszerettem egy szív mellrészűbe. Tényleg, menj el, nézelődj, és majd meglátod. :)

2013. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!