Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Belebetegszek...

Mit tegyek? Belebetegszek abba, hogy nincsenek normalis ruhaim.

Figyelt kérdés

Egy hulye, hisztos, nyavogo pics*nak fogok tunni, de nem tudok mit tenni. Annyira bencuccaim vannak, hogy utalok utcara lepni..szeretnek a suliba, de megis olyan szerencsetlennek erzem magam a tobbiek mellett. Raadasul keves ruham van. Sokat vagyok ugyanazokba. Es mosg is egy rendelos oldalt neztem es sirogorcsot kaptam, hogy egyiket se vehetem meg. Nem mondom, hogy gazdagok vagyunk, de tudnanak adni penzt a szuleimnek, HA akarnanak, de nem mert szerintuk eleg ami van. Probaltam eladni regi ruhakat, probaltam penzt keresni de nem megy:( mit tegyek?

14L


2013. okt. 10. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Turkáló.
2013. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Juhej nem vagyok egyedul!!
2013. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Turkáló!


Hidd el a "nagyok" is onnan öltözködnek. Én egyszer 700 Forintot fizettem egy nagy akciónál a turiban és hazavittem 8 felsőt :)


Ha pedig neked ez derogál, akkor szánlak. Rendelős oldal helyett nézz meg 1-2 dokumentum filmet Afrikáról, meg Ázsia szegény részeiről. Én inkább azokon sírok.

2013. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a 700 Ft-os pakkban volt egy S.Oliver és egy Zara felső is. A többi no name, de egész csinik. Ilyen összedobált doboz érkezett és akciós hétvége volt. Ki kell fogni.
2013. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Kinek van ahhoz gusztusa, hogy ott a büdösben turkáljon a cigányok mellett? Szerintem ez rendkívül megalázó. Egyszer voltam turkálóban, akkor is kb 10 percig, mert hányingerem lett.


Diákmunkára nincsen lehetőséged?

2013. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Nekem van egy csomo felesleges ruham amiken szivese tul adok...nem rosszab egyik sem mint a turkalos cuccok. Mivel tinikoromban en is ugyanezzel a problemaval kuzkodtem, igy ha tudok es akinek tudok segitek. Bar kevesen vallaljak fel, hogy elfogadnank ilyen nemu segitseget, szerintem nem szegyen. Csak az alapmeret nalam az S ill. 26-27es nadragok.
2013. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy ötös. Azért, mert életedben egyszer voltál, és volt egy ilyen szitu, még lehet normálisan válogatni. Én imádom, tök nagy sikerélmény, amikor jó cuccokat találok potom lóvéért. Múltkor is olyan Levi's farmert találtam, hogy azt se mondani meg, hogy használt. Inkább megveszem a használt jó minőségűt, mint a sz@r kínait, mer minden az.

A kérdező kislány nyugodtan bemehet túrni, annyi pénzt biztosan fog kapni. Ja, és a kabátokról nem is beszélve, mégsem 15-20 ezer, és egyedi is.

2013. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A turkáló teljesen jó. Mi a csajokkal közösen járunk és iszonyat jó dolgokat lehet találni. Ha többen mentek még nagyobb eséllyel akad az ujjaid közé valami csinos. Ha barátnőkkel ciki, akkor anyut kell megkérni.

Vettem már 200ft-ért szinte vadiúj,gyönyörű,vastag kötött pulóvert és többen megkérdezték,hogy melyik üzlet mennyiért vesztegette azt a csodát. :)

2013. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ötös...Az utcán is járnak cigányok és te mégis kimész? Komolyan... ekkora hülyeséget.

Nekem van pénzem, mégis legszívesebben turiba járok, mert sokkal jobb és egyedibb cuccokat lehet kapni mint bárhol máshol. Persze elég idegesítő hogy egy órát kell turkálni ott pár rendes göncért, de mégis megéri.


A kérdező meg hát elég fiatal még a diákmunkákhoz is, szerintem ha kapsz zsebpénzt akkor azt gyűjtsd össze. Vagy ünnepekre kérj pénzt, mondd meg hogy ruhát szeretnél, de olyat amit te választasz. Háát... amúgy nem tudom milyen ruháid vannak, de ha van köztük olyan ami már nagyon régi és nagyon utálod akkor azoktól szabadulj meg valahogy, mondjuk szakítsd ki varrhatatlanul, öntsd le valamivel ami nem jön ki, tüntesd el, mondd otthon hogy másik kéne helyette. Persze azt ne várd hogy rögtön vegyenek neked egy egész új ruhatárat, mert azért az keveseknek sikerül magyar fizuból. Segíts többet otthon a szüleidnek, tanulj jól, hogy lássák megérdemled a cuccokat.

2013. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen sehova se fogják felvenni diákmunkára. Én szeretek turkálni, és nálunk nem kell csokikkal veszekedni. H&M, Zara, SOliver, MNG és George cuccaim vannak, mindent fillérekért vettem. Szeretek csinosan öltözködni, de nincs pénzem arra, hogy több ezer Ft-ot költsek egy felsőre. Cipőkre hajlandó vagyok többet áldozni, s abból inkább veszek újat, jó minőségűt drágábban. De még sose csalódtam, a kedvenc csizmám 5 éves és csak sarkallni kellett, semmi baja, pedig sokat sétálok, biciklizek. Vigyázok rá. A legjobb fogásom egy gyönyörű, térdig érő, fodros, gyapjú-szövetkeverék George kabát, amit kilóra vettem 2600 Ft-ért (szezon végén). Imádom, kényelmes, nagyon szép, és mindig megdicsérik. Viszont rá kell szánni az időt, és nem szabad ész nélkül turizni, csak azt szabad megvenni, ami tényleg tetszik, és amit van mivel és hova felvenni.
2013. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!