Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a kínaiban...

Mi a véleményetek a kínaiban kapható őszi, téli csizmákról?

Figyelt kérdés
Vettél már onnan csizmát? Mennyit költöttél rá? Mennyi időt bírt ki?

2013. okt. 15. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

nekem általában jó ha 1 évet bírnak, de tesóm évente 2db-ot is elhasznál

az a baj, hogy nekem is kéne most vennem, de erősen gondolkodom, h hol kéne, talán a Deichmannba vannak strapabírók, de mondjuk azok drágábbak

2013. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
óccó óccó öccá cak szar
2013. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

kínaiba se olyan "occó" 6000 körül vannak deichmannba meg 6-10-en valahány ezerig

am.vettem már , utolsó télit 2 éve és még mindig jó igaz csak akkor használom ha már hó van és 2 éve volt 4.500 de ma már nem látok ennyiért

2013. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Olcsónak nem olcsó,be is ázik,akkor inkább hótaposó mondjuk a hervisből. Akció ott is van.
2013. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Gyűlölöm őket! Soha,egyetlen kínai csizmám se bírta tovább 1 hónapnál! Levált a talpa,elszakadt,konkrétan szétesett,gyalogoltam pár lépést,és már sarka sem volt,bahh... Szerencsére erre hamar rájöttem,és azóta minőségi cipőket veszek!
2013. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként többnyire több és olcsóbb cipőt szoktam venni. Ami örök darab, mondjuk egy bőrcsizma valami időtálló fazonnal az lehet drágább, ha tudom, hogy nem csak egy szezonban fogom tudni felvenni. De minden télen más a divat is, én inkább veszek 1-2 olcsóbb kínai csizmát, ami normálisan néz ki, mint csak egyet, de azt drágán. Igazából nem tehetem meg, ha megtehetném nyilván minőségi cipőből vennék többet. Viszont a deichmann és a kínai boltos cipők között én nem érzek túl sok különbséget, sőt. Ha már deichmann, akkor lehet kínai is, tök mindegy. Én most vettem télre már egy bokacsizmát, 4000 forintért.
2013. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Én annyira nem fényezném a Deichmann-t...Az őszi cipőm 3 hét után foszlani kezdett,pedig 6000 forint volt...:P A kínais,2000 forintos csizmám meg 2 évig bírta,azért dobtam ki,mert kinőttem.Most a Cosmos-ba megyek csizmát nézni,vagy megpróbálom a Deichmann-t,hátha megint be tudnak palizni....DD
2013. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

beáznak, ne vegyél.


nekem egy nem kinai üzletben vett kinai csizmám egy hónapig birta, és leszakadt a talpa a tél kellős közepén. :(((


egyébként szinte mindegyik beázott eddig, amit kinaiban vettem.

2013. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Egy szezont (azaz MAX 3 hónapot) sem bír ki. Elkezd kilyukadni a talpa és az orra közötti részen, beázik... És ahhoz képest drága! Én inkább már nem vásárolok ott, most a Tesco-ba (F&F) vettem csizmát, ezt legalább 100%-ra tudom, hogy visszavihetem, és kicserélik vagy levásárolhatom a csizma árát.
2013. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is eddig minden kínai cipőm és csizmám beázott. Most már nem is veszek ott lábbelit, mert olyan drágák lettek, hogy az szerintem már kicsit túlzás. Mostanában különböző üzletek webshopjaiból szoktam vásárolni, legutóbb 3000-ért(!!) vettem egy utcai cipőt, többször mentem már benne szakadó esőben, és semmi baja nem volt. Kínában ennyiért már nem is találok olyat, ami ki is néz valahogy...
2013. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!