Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a kínaiban...

Mi a véleményetek a kínaiban kapható őszi, téli csizmákról?

Figyelt kérdés
Vettél már onnan csizmát? Mennyit költöttél rá? Mennyi időt bírt ki?

2013. okt. 15. 13:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy akkor szerintem az Ázsia centerbe menj el, vagy a Nyugatiba az aluljáróban van egy kínai cipőbolt. Ott elég olcsón vannak csizmák amik nagyon jól néznek ki. Kb. Egy telet bírnak, bár egy UGG csizma utánzatom az már most több mint egy éves. (Nem ázik be, 2000 forint volt, igaz nem használom túl sokat).

Én jobban szeretek többet venni olcsóbban mert így jobban tudom kombinálni, és a folyamatosan változó ízlésemnek is eleget tudok tenni.:D Tehát ki lehet fogni jobb minőséget is, ill. silányat is. Szerintem a Deichmannos cipők hiába drágábbak, ugyanolyan rosszak/rosszabbak mint a kínai. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2013. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem értem,ha véleményt kérdezel,miért pontozol le?
2013. okt. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nem én pontoztalak le! : [link]


Véleményt kértem, ami mindenkinek más, ezért elfogadok negatív és pozitív választ egyaránt. Szóval a többieket kérdezd afelől, hogy miért pontoztak le. De itt gyk-n elég gyakori az ilyen :/

2013. okt. 16. 13:16
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocs.Sajna igazad van,itt gyakorin ez gyakori...:DD
2013. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem érdemes kínaiban vásárolni. A minőség borzalmas és túl vannak árazva a ruhák már. Akciósan ugyanannyiért a legtöbb boltban már minőségibb márkásat is ki lehet fogni. Persze itt nem a márkán van a lényeg, mert abból is van ami szétmegy hamar. De többségében azért jobban bírják, mint a kínais. Egyik bogon láttam nemrég hogy kínais műbőr kabát 8100Ft . Ugyanennyiért vagy olcsóbban akciósan is lehet venni. Vagy kuponnal érdemes venni még (pl joy vagy galmour napok) A Renoban jó minőségűek!
2013. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem érdemes!!!!!!!!


Nekem mind szétjött 3-4 hónap után. Konkrétan a tavalyinak kettétört a talpa, csináltatni nem lehetetett, teljesen tropa lett!!és 7 ezer volt, tehát annyira azért nem olcsó, hogy 3-4 hónapot....


vEGYÉL MÁRKÁS BOLTBAN (S. oLIVER STB.) AKCIÓSAt, MERT UGYAN ANNYI ÍGY,MINT A KÍNAI CSIZMA ÉS AZ MINŐSÉGI!!!!!

hANGSÚLYOZOM: UGYAN ANNYI!!!!

2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ezen már én is gondolkodtam h valami minőségit veszek akciósan, de egyszerűn mindig az én méretemből fogy ki ami tetszene....vagy legalább tetszene

Annyira elment a divat ebbe az ormótlan csizma irányzatokba (nem bokacsizma)..vagy a rock. Én már kéltem a "rockkorszakomat" most valami elegánsabbra vágynék de egyszerűen semmi :(

2013. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
'kiéltem
2013. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!