Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tornászok miért vesznek...

A tornászok miért vesznek harisnyát a tornadressz alá?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 22:00
 1/4 gelazso ***** válasza:
jobban néz ki
2013. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért, mert nem szeretem a lábaim, és jobban érzem magam, ha valamelyest takarva van.
2013. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig csak aerobikozókon láttam harisnyát. Ők is csak azért veszik fel részben mert ők ugye többet mozognak mint egy sima tornász és hogy ne vágjon be nekik a dressz, tehát a bugyi része ne csússzon fel nekik. Meg ugye a szabályzatban is benne van. De ez nem olyan harisnya amit a nők ünnepélyekre vesznek fel szoknyához meg ilyenek, az olyan hogy jobban szellőzik direkt sportolásra van tervezve, meg ugye egységesen is nézzenek ki ha többen vannak.

Én egyszer ha vettem fel harisnyát a dressz alá, az is azért volt mert edzésünkön nem volt fűtés a teremben és mi annyit nem mozgunk hogy teljesen kitöltsük azt a bő másfél órányi időt, és hogy ne fázzunk, akkor mindenkitől kérte edzőnk a hosszú ujjú dresszt plusz melegítőt is vittünk magunkkal.

2013. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rovid gatyat viselo ferfiakon miert nincs?

Nekik nem vag be a sparganal?

Hol van az egysegesseg mint a rendorsegen ott is ferfi ruhaba, nyakkendoben vannak a nok!!!

2013. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!