Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kolis lányok! Ti melltartóban...

KedvesPitypang kérdése:

Kolis lányok! Ti melltartóban alszotok a koliban?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de úgy mégis, a többiek nem furcsállják egy kicsit, hogy mondjuk sokkal kisebb a valódi, mint ha melltartó van rajtad? Én is nemsokára koleszos leszek, és kivi lennék a véleményekre...

2013. okt. 21. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én egy 2 éve már igen...;DD 15/L
2013. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányokkal alszol.Nyílván nekik is kisebb melltartó nélkül.Nézd...olyan 4 évig ott leszel.Szerintem nagyon rossz lenne minden este melltartóban aludni.Persze,ha pl. táborban vagyok akk én is melltartóban alszok,mert anélkül meztelennek érzem magam...De én nem is lennék koleszos.Nem tudnám elviselni.
2013. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
épp elég nappal elviselni, még melltartóban is akarsz aludni?
2013. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem,pedig kis melleim vannak.melltartóban ne aludj,egy ismerősöm melltartóban szokott aludni,és egyik reggel mikor felkelt bőrorvoshoz kellett mennie,ahol takar a melltartó ott mindenhol kipattogott,és szúró,fájó érzést keltett.
2013. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha nem aludtam melltartóban. Se táborban, se koliban, sehol. Pedig nekem is kicsi mellem van (70A), mondjuk nappal se viselek óriási szivacsos push-upot, így soha senki nem is furcsállta, hogy estére "eltűntek", mert nappal se voltak. :)
2013. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Melltartóban ne aludj, viszont ha nagyon zavar, akkor aludhatsz szivacsos topban is, amivel egy kicsit nagyobb lesz, de mégsem olyan kényelmetlen, mint a melltartó.
2013. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom van-e összefüggés a sztreccsboxer és a melltartó között, de ha nem tévedek mindkettő eléggé örömteli pillanat, amikor az ember megszabadul tőle.


Ezért se értem ezt a melltartós dolgot a nőknél. Pl. ha a barátnőm átjön, mindig leveszi (én szoktattam rá), mert minek? Hát akkor aludni? Ott menjen a trend a kényelem árára ahol muszáj, ahol tudunk ott szabaduljunk meg tőle.


4 fal között senkinek se akarsz szerintem csinos lenni. :D

2013. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem push upot hordok, ugyanakkorák melltartó nélkül is a melleim.
2013. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig melltartó nélkül alszom, akár itthon, akár koliban. Ki látja, hogy kisebb? Lányokkal vagyok egy szobában, nem foglalkozunk a másik melleivel.
2013. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek az őszinte válaszokat! Teljes mértékben igazatok van !!! :):)
2013. okt. 22. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!