Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kolis lányok! Ti melltartóban...

KedvesPitypang kérdése:

Kolis lányok! Ti melltartóban alszotok a koliban?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de úgy mégis, a többiek nem furcsállják egy kicsit, hogy mondjuk sokkal kisebb a valódi, mint ha melltartó van rajtad? Én is nemsokára koleszos leszek, és kivi lennék a véleményekre...

2013. okt. 21. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! En is kolis vagyok 17 eves /L ;)

En 3 lannyal lakom egy szobaban, 1kisebb mint en,2 nagyobb. Elosszor kicsit feltem hogy most akkor vessem le ne vessem le de az akkori szobatrsaim meggyoztek es raszoktattak arra hogy vegyem le, ok is mindig levettek. Semmi nem volt ha egy szal semmibe rohangaltal a szobaba mert hat neztunk mar tukorbe es nem sok ujdonsagot tartogatott a masik teste ;) Egy este nem tudtunk aludni ezert elkezdtunk beszelgetni es a tema elterelodott kicsit a szex fele. Nem sokkal kesobb lealltunk osszehasonlitani a melleinket kinek kemenyebb, feszesebb. Nem csak a melleinket vizsgaltuk at, a popo es a nuni sem maradt ki a sorbol :D

2014. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!