Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároltok csizmát és...

Hol vásároltok csizmát és mennyiért?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Idén sehol. Kb 5 éve vettem egy baromi jó Nike csizmát. Igaz hogy baromi drága volt, de nagyon megérte. Nem ázik be, a legnagyobb hóban is tudok menni benne úgy, hogy egy picit se fázik a lábam és nem ázik be. Tavaly tèlen vettem egy ilyen átmeneti csizmát ami vastag, de esőben beázik. A Deichmanban vettem, azóta javítattni is kellett..
2013. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem veszek idén.

Tavaly és tavaly előtt a Salamanderben vettem. Talán az egyiket megsarkaltatom.

2013. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Deichmannból,9000 forint volt.
2013. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Humanicban sokszor lehet kapni bőrcsizmát 20 ezer körül. Feleségemé 3. éve nagyon jó állapotban van. Talán az orrát kellene befesteni egy picit meg a sarka oldalt kopott egy keveset, de csak nagyon közelről látszik rajta.

Deichamannba nem érdemes vásárolni, ami tényleg bőrből van és nem kínai az sem bír ki többet egy évnél, ráadásul eleve drágább cipőket árulnak olcsóbban úgy, hogy olcsóbb talpat rakatnak a cipőre.

2013. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!