Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusod?

Milyen a stílusod?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákat,cipőt hordassz? :D

2013. okt. 22. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, amilyen tetszik :D
2013. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Troll :D
2013. okt. 22. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus, elegáns.


Selyemblúz, virágmintás holmik, pici retikülök, (loknis haj).

Cipőből magassarkú, akár csizma, akár szandál.

2013. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Kényelmes darabokat hordok, szerintem viszonylag változatosan.

Általában farmert viselek, a szoknyák távol állnak tőlem. Szeretek variálni, nem félek a színek, minták párosításától sem. Szeretem a kardigánokat, mert minden időjáráshoz tökéletesek. Cipő? Tornacipők, leginkább.

Ha hideg van, bőrkabátot veszek fől, színes-mintás sálat, bakancsot és kötött sapkát.

Nyáron sortba járok.

Szeretem az ékszereket, de a bizsukból csak keveset hordok; általában a barátnőim által kreált kis szerencsekarkötőket húzom fel a kezemre, mást nem! :))

2013. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. okt. 22. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amnesia a kedvenc márkám a legtöbbször Amnesiát hordok. Kb ahogy a képeiken is. Körömcipő, bakancsos összeállítás néha dögös, néha elegáns néha csöves stylingban :))


[link]

2013. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kopott, szakadt farmer, barna bakancs, kockás ing, sapi, és milliónyi.fonott meg szegecses meg minden felé bőr karkoto, és őő, van amikor kockás szoknya, es abba beturok egy bő.bandas pólót, néha.kicsit hippis, rockos. :) 15/L
2013. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Változatos :p
2013. okt. 22. 18:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Összevissza :D Tudok elegáns lenni, különleges kiegészítőkkel, pl. szegecses/halálfejes karkötő, fülbevaló. Tehát azt mondanám, hogy "rockosan elegáns" :D
2013. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mindig ami tetszik. vannak elegánsabb, lányosabb ruháim, de szeretem nagyon a fiúsabb, szegecses, halálfejes dolgokat és mostanában azt veszem észre, hogy csak pár színt viselek el magamon, pl. fekete, rózsaszín árnyalatai, piros, barna, kék. narancssárga ruhát mondjuk föl nem vennék...
2013. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!