Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tini lányok! Hova jártok...

Tini lányok! Hova jártok ruhát, cipőt vásárolni?

Figyelt kérdés
Én általában a plázába megyek,de unom,hogy ami tetszik,az rohadt drága,anyuéktól meg nincs pofám kérni még egy ötöst,mert a naci amit kinéztem,12000 ft.A kínai,a kínálathoz képest rohadt drága,minden cuccuk csili-vili csillogós....;D Turiba nem találok cuccot,pedig 160 cm,51 kg vagyok.Valaki valamilyen bolt?
2013. okt. 23. 09:10
 1/10 anonim válasza:
100%

Party22 boltokban nezz korul, nem hasznalt ruhak vannak ott,hanem egy ket helyen hibas ruhadarabok,de van olyan is amin egyaltalan nincs hiba:) ilyen boltokbol hozzak mint pl.: bershka,tally,h&m stb.

Illetve ebayen is nagyon sok olcso darabok vannak.

2013. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Oh Ha Ni válasza:
100%

Már régóta nem voltam vásárolni, de az utóbbi időben turkálókból próbálok cuccokat beszerezni, mert szoktak lenni nagyon jók, bár az a baj, hogy vettem már jó pár darabot, amit aztán nem is vettem fel egyszer sem... Ezeket megpróbálom majd eladni az interneten, meg az egyéb jó állapotú, de alig viselt, kinőtt/túl bő ruháimat. Főleg, hogu most fogyni próbálok, és ha jól megy, leadok 20-25 kg-ot, akkor jó pár mostani ruhámat kifogyom. :)

Még a Tescoban szoktam nézni ruhákat, ott szoktak nagyon jók lenni olcsón. Ritkán 1-2 darabot veszek az H&M-ből, de akkor is általában olcsóbb, max. 5000 Ft-os darabokat. Nézd az akciókat is! Cipőket meg a Deichmannban, azokra próbálok vigyázni, hogy több szezont is kibírjanak, így próbálok rajtuk spórolni. És ott is figyelem az akciókat, a múltkor álmaim cipőjét 50%-os akció keretén belül vettem meg! :)

2013. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a Deichmann-ba minden cipőre 2 év garancia.
2013. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap a garancia azt tudd :) 6 hónapig az üzlet cserél, javít 6 hónap után viszont neked kell a bevizsgálás költségét állnod (kb,. 7000 Ft) és majd a fogyasztóvédelem meg mit tudom én eldönti h gyártási vagy használati hiba e.


Én plázákban vásárolok, nincs brutál sok ruhám (vagyis nézőpont kérdése) de azok jók és márkásak.

Gatya Retro, Levis főleg, felsők, ruhák Amnesia, Sugarbird, Magenta de szeretem a H&M, Pimkie cuccait is.

2013. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Deichmann-os cipővel vigyázok,tavaly szeptemberben vettem őszi cipőt,októberben már javítani kellett volna,mert kiszakadt az eleje.....:D 2-es:Sok sikert a fogyáshoz.!:D Utolsó,hiába írod a Levi's-t,mondom,hogy nincs pénzem 20 ezres gatyára,max.ha spórolok 2 hónapig....:DXD
2013. okt. 23. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
leárazásokat figyeld! pl. a nadrágok 12000 helyett 4-5 ezerbe kerülnek, azért az már jó ár.:) meg múltkor a Takkoban volt nagy leárazás, csomó farmerdzseki, blézer meg felsők meg minden le volt árazva. Én mondjuk a New Yorkerben, C&A-ban, Terranovában, Bershkában, Pimkieben, Pull and Bearben vásárolok, de azért 5000-ret nem költenék el egy pulcsira mondjuk.
2013. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ruhákat: New Yorker , H&M, Bershka, Tally Weijl

Cipőket: Deichmann, Hervis olykor-olykor Humanic


Tudom ez nem volt kérdés ....


Kiegészítőket: Biju Bridget , Clarie's

2013. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ahogy látom,nem nagyon van olyan bolt Mo.-n ahol divatos,olcsó ruhát lehetne kapni....:D Igen,figyelem a leárazásokat,glamour-napokon vettem egy inget 2300-ért a C@A-ban...:DD
2013. okt. 23. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:
A bátyám a Zarába jár vásárolni, én pedig a Bershkába.
2013. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig a Deichmannba járok cipőt venni.
2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!