Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Soha sem tudtam öltözködni....

Soha sem tudtam öltözködni. Most is úgy érzem, nem jó valami. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem sok ruhám van, és nincs sok pénzem venni ezt azt, sajnos nincs barátnőm aki elkísérne és elmondaná mi áll jól és mi nem.

Vettem egy nadrágot, mert fogytam 6 kg és kinyúltak a többi nadrágjaim. Erre ennek is kinyúlta dereka, pedig 34-es méret. Olyan kényelmetlenül érzem magam így benne. Nem találok egy olyan nadrágot ami feszülne rám és kényelmes lenne.

Már 26 éves vagyok és még mindig nem tudok öltözködni, pedig nagyon sok outfitet nézegetek. Ezek nagyon tetszenek. A bőrkabát, hosszú pulcsi, leggings és egy bokacsizma. Vagy feszülős hosszú ujjú póló/garbó, vastag bő pulcsi, nadrág és bokacsizma.

[link]

[link]

[link]

[link]

Szóval ezek tetszenek, de magamon valahogy soha nem stimmel.

[link] Ilyen az alakom, nem vagyok nagy darab, combom az kicsit nagy, és egy pici hasam is van.

Mit gondoltok, hogyan lehetnék csinos?


2013. okt. 23. 15:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de tesóm is így csinálta,testképzavarod van...
2013. okt. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!