Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mitől plus size?

Ez mitől plus size?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy teljesen átlagos, nőies alkat szerintem. Ezek szerint mindenki plus size, akinek van egy kis formája és nem annyira sovány, mint egy topmodell?



2013. okt. 24. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Akkor baj van a szemeddel, ő túlsúlyos.
2013. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

A modell világban ő már plus size, hiszen nem a 90-60-90-es méret, ami a topmodelleknél elvárt. De a plus size az nem egyenlő a ducisággal, hanem pont, hogy a nőies formák tartoznak ebbe a kategóriába.

Egyébként igen, egy teljesen átlagos női test.

2013. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. válaszolónak. :)

Így már érthető a dolog.

2013. okt. 24. 12:11
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem nem átlagos, tényleg inkább túlsúlyos, de legalább is duci..nézzétek meg milyen combja van, nem ez ez átlagos..én sem mondom, hogy olyan combja kell, hogy legyen valakinek, mint a karom, de ez meg már a másik véglet, messze van az átlagostól.
2013. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez a nő kicsit molett. Attól egyébként még nem csúnya egyáltalán!
2013. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szép nő, de valóban, ez már szerintem túlsúlyos! Has és combtájékon kifejezetten!
2013. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem se kifejezetten túlsúlyos, csak a mai modellekhez hasonlítva, nem tehetik őket egy kategóriába. Szerintem szép, nőies alakja van. Vannak tényleg túlysúlyos emberek, de őket nagyon ritkán látni plus size modellként dolgozni, a modellszakmában ilyesmi a max, ha nem szélsőséges esetről van szó. Bár én a divatbemutatókon szívesebben elnézném keverve a méreteket, van, amit kifejezetten nem egy nagyon vékony lányra szabtak, és egy formáson jobban mutatna, és fordítva is.
2013. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A plus size modelleknek nagyon komoly kritériumoknak kell megfelelniük az arányokat illetően pont mint a rendes vékony modelleknek.

Ez a nő plusz size ami alap hiszem 40 es mérettől vannak a plusz size modellek. Nem azt jelenti h dagadék hanem hogy nem a vékony alkat.

Ez a nő 44-46-os lehet ami azért már takar némi súlyfelesleget azért van pocakja de főleg vastag combja. Ettől függetlenül női (vékonyabb női szemmel) is vonzó és szép nő de messze nem vékony és nem átlagos.


Szerintem kb itt a határ a normál és a túlsúlyos alak között. Aki ennél több az már mindenképp molett.


[link]

2013. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól néznénk ki ha ez lenne az átlagos! Ez már túlsúlyos. Nem betegesen, de nem szép, és nem arányosan oszlik el a súlyfelesleg.
2013. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Az hol átlag? Szerintem kövér. Hatalmas a combja, és a hasa. Nálam ilyen a normális: [link]
2013. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!