Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen szoknyát szoktatok...

Ti milyen szoknyát szoktatok felvenni ezekben a kellemes őszi időkben, és hozzá milyen harisnyát?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni mindkettőt, de tanácstalan vagyok, hogy milyet. Nem tudom mi a neve ennek a szoknyának, de így néz ki: [link] Szóval ilyen testhezálló, de lehet hordani akár nyáron is.


Ami a harisnyát illeti, ilyesmit szoktam látni általában az utcán: [link] Nagyon tetszik, de nem túl hideg szerintetek? Én kicsit fázós vagyok, de nem ciki a vastagabb harisnya szoknyával? Mint pl itt: [link]


Szerintetek milyet érdemes venni és pontosan hol, melyik üzletben? (azt lehetőleg ne írjátok hogy bárhol, mert az elég tág :) ) Nektek milyen van, milyet ajánlotok? Köszi!



2013. nov. 2. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az szeruza szoknya . Szerintem nem ciki vastag harisnyával hordani a szoknyát. :)
2013. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
közben rájöttem; csőszoknya :) de még mindig nem tudom milyen harisnyát vegyek, milyen márkájút, vastagságút :(
2013. nov. 2. 22:39
 3/15 anonim válasza:
Nekem ilyen szoknyám nagyon sok van, akár egyszínűm akár mintás:) New yorkerbe vannak nagyon nagyon jók, de még szétnézhetsz a H&M-be is:) Bershkában is találsz, ha szétnézel!;)
2013. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Tombol az ízléstelenség...

20/f

2013. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én simán hordom a szoknyáimat még télen is, csak jól alá kell öltözni. őszre, főleg ha olyan idő van mint most volt még októberben is, én közepesen vastag harisnyát hordtam, ami nem az a nagyon vastag téli, de nem is nagyon vékony, olyannak tűnik mint az első képen amit linkeltél. Tezenisben vannak ilyen harisnyák stabilan egész jó áron, mindenféle színben, de most legutóbb a Takkoban vettem akciósan két párat, de talán a New Yorkerben is szoktam látni, Terranovában, elég sok helyen van de itt biztosan. Nekem csak feketék vannak, azok univerzálisak, és nem fáztam bennük még múlt héten sem, de most már szerintem vastag harisnyát vennék szoknyához, vagy leggings-t (csizmával,így nem látszik hogy mi van rajtad), és nem ciki, miért lenn?? :D
2013. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Na, mi van 20/F, savanyú a szőlő, mert neked nem jutnak ilyen csini csajok? :)
2013. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy a Rossmann saját márkás harisnyája jött be a legjobban, 80 denes azt hiszem, elég vastag és jó a minősége is. :)
2013. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
20 f nek igaza van..nektek fogalmatok nincs mi jön be egy pasinak. ..ezek gagyik.
2013. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Minek a harsinya?

En sosem veszek,mivel utalom es egyben unom,hogy sokan ezzel vacakolnak!

Harisnya igy ugy ilyen olyan amolyan!

En egyszeruen megoldottam sosem vettem fel!

2013. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Elég gáz lenne, ha ilyen ízléstelen kislányok jönnének be.

20/f

2013. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!