Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha szoknyát szeretnék felvenni...

Ha szoknyát szeretnék felvenni és fázok még, akkor vegyek fel alá több harisnyát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy vegyél több harisnyát, vagy vastagabbat! vannak nagyon szép mintás vastag harisnyák, én azokat imádom :)
2011. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyi harisnyát vegyél, amennyiben nem fázol, ez ilyen egyszerű :)
2011. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem vennék fel egyszerre több harisnyát, inkább egy vastagabbat, de te tudod.
2011. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy vastagabbat vegyél fel, vagy hosszú cicanadrágot!:)
2011. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
vagy egy vastag szalu harisnyat,de ha unnepelyes oltozethez kell 2 par normal harisnya eleg jol szigetel
2011. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vagy rögtön gyantázás után indulj el. Attól tutira kimelegszel. ;)
2011. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy várj néhány hetet....
2011. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Perei Viola válasza:
100%

Szia!

Én is szoknyafüggő vagyok időjárástól függetlenül. Ha esik,ha fúj, ha -20fok van... :)

Nekem van kimondottan téli vastag harisnyám, bármilyen fehérnemű boltban kapsz 1000-1500 forintért. Ha nincs olyan hideg, akkor van az egy fokkal vékonyabb változata, azokban már van nagyon sok szép mintás is van(árban szinte ugyanannyi). A dupla harisnyát semmiképp nem ajánlom, mert kényelmetlen, olyan harisnyát még nem találtak ki, ami hosszútávon ne csúszna le egy kicsit. Ráadásul, ha el kell menned a toalettre, egy fél óra míg kihámozod magad és másik ugyanennyi idő, míg mindent vissza is huzkodsz.

Másik titka: vegyél fel jó meleg csizmát, mert az ember először a lábáról, talpáról kezd el fázni, nem a vádlijáról, vagy a combjáról. És legutoljára, amit ajánlani tudok: hosszú kabát, ami takarja a szabadonlévő lábrészeket. Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!