Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen szoknyát szoktatok...

Ti milyen szoknyát szoktatok felvenni ezekben a kellemes őszi időkben, és hozzá milyen harisnyát?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni mindkettőt, de tanácstalan vagyok, hogy milyet. Nem tudom mi a neve ennek a szoknyának, de így néz ki: [link] Szóval ilyen testhezálló, de lehet hordani akár nyáron is.


Ami a harisnyát illeti, ilyesmit szoktam látni általában az utcán: [link] Nagyon tetszik, de nem túl hideg szerintetek? Én kicsit fázós vagyok, de nem ciki a vastagabb harisnya szoknyával? Mint pl itt: [link]


Szerintetek milyet érdemes venni és pontosan hol, melyik üzletben? (azt lehetőleg ne írjátok hogy bárhol, mert az elég tág :) ) Nektek milyen van, milyet ajánlotok? Köszi!



2013. nov. 2. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20/f, akkor kérlek mutassál már egy lányt, aki szerinted megfelelően van felöltözve. Roppant kíváncsi vagyok.
2013. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ZsoltikaŐr válasza:
Nos nem szoktam irogatni, de úgy döntöttem most hozzászolnék a témához. Először is 20/f nek lényegében SAJNOS iagaza van. A legszörnyűbb képeket sikerült összeválogatnod:)) Főleg az első nagyon gáz. De a többi is követi. Tényleg sok lány nagyon izléstelenül tud felöltözni. Vagy szegények nem tudják mi jön be a pasiknak, vagy nem a pasikat szeretik. Először is. Tisztázzuk a dolgot. MI férfiak, igenis szeretjük ha egy lány/hölgy/nő szoknyát/ruhát hord harisnyával , vagy harisnyát farmer vagy egyéb nadrág alá egy csinos cipővel/csizmával stb. DE!!! Mint tapasztalt "öreg"róka mondom. Szörnyű sőt kiábránditó ha egy csajon meglátom a nagymamis bokafixet vagy térdfixet. Ezt csak azért irom le mert tudom hogy sok lány ilyesmit vesz fel. Hát szánalmas. Ha ilyet látnék világgá futnék:)))). És sajnos nagyon sok hölgy nem tud öltözködni vagy a "nagysikerű" divatcsatornákról öltözködik. Ahol a lányokat sztár stylistek öltöztetik.( AKIK NE FELEJTSÜK EL MIND FÉRFIAK DE MIND MELEGek is !!!!!) Honnan tudná egy B... Stylist mi jön be a férfiaknak????? Úgyhogy tisztelt 20/f nincs veled semmi baj. Minden nőt úgysem érthetünk meg soha::))
2013. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ZsoltikaŐr válasza:
Még annyit irnék az előzőkhöz hogy: Az utolsó kép egész jó lenne, ha nem az a csúnya rondaság telitalpú cipő lenne a lányon. Kedves hölgyeim. Nyugodtan kérdezgessétek végig férfi ismerőseiteket!!!! Mi utáljuk ezeket a telitalpú csúfságokat. És nagyon örülök hogy nemrégiben a barátnőmmel voltunk egy B.központban egy ismert cipőüzletben és 10 női cipőből már csak 1-2 darabnak volt ilyen a talpa. HUrrá. Kimegy a divatból. Végre. Ki a c súfsággal !!!! Vissza a sarkakkal:)))))))))))))))))( Hozzáteszem a barátnőmnek is tetszik:((( De nem vettem neki :))))) ) Egyébként 34/f
2013. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na ebből is látszik, hogy milyen férfiközpontú világban élünk. Én speciel magam miatt öltözködöm úgy, ahogy. Hordok szoknyát, ruhát, magassarkút. De ha úgy tartja kedvem, akkor bő pulcsiban és csizmában - sálban is elindulok itthonról.

A másik, hogy nem hiszem, hogy ti férfiak hordtatok is valaha harisnyanadrágot, vagy pl. magassarkút. Mert gondolom, hogy nem. Nem nektek kell végigtipegni a macskaköves járdán meg a Ferenciek terén az építkezés miatt odahordott sóderben járkálni. Harisnyát farmer alá szerintem iszonyú kellemetlen viselni, így sokkal kényelmesebb boka vagy térdfixet felvenni. Főleg mikor már túl meleg van a harisnyához. Jó, azt aláírom, hogy vannak szélsőséges esetek, mikor pl. szoknyához húz valaki térdfixet. Az valóban gáz és undorító.

2013. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ZsoltikaŐr válasza:
Kedves előttem szóló hölgy :)) Nos ebben igaza lehet. Valóban együttérzek a hölgyekkel a magassarkú viselése miatt. Biztos hogy baromi kényelmetlen. De sok nő imádja:)) Hogy miattunk, vagy maguk miatt nem tudom. De tény. Mi férfiak is főként nem feltétlenül magunk miatt hanem a hölgyek miatt öltözködünk úgy ahogy. Természetessen nem azt állitom hogy minden ruhadarab a másik nem figyelemkeltése végett kerül fel , hanem hogy egy egy darabot, egy egy illatot stb igenis ezért használunk. A harisnyáról pedig annyit hogy férfiként agyonfagy a combom a farmerben , a nőket pedig védi a harisnyanadrág.
2013. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!