Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a kabát eredeti vagy...

Ez a kabát eredeti vagy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én tényleg nem tudom eldönteni, hogy amit árulnak itt az hamisítván e, vagy tényleg eredeti valami kapcsolatok árán.....


Nagyon korrektűl és flottul leírt mindent, lehet hogy ezzel nyeri meg az emebreket, de közben lehet, hogy nagyon pesszimista vagyok.


[link]



2013. nov. 4. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet eldönteni

szerintem eredeti mert ha nincs rajta a bolti haszon akkor majdnem annyi mint egy átlagos kabát, de a legjobb ha rákérdezel az eladónál

2013. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Képtelenség hogy eredeti legyen. Aki kicsit járatos a kereskedelemben az tudja, hogy egy ilyen brand szétperelné azt a gyárat aki nem hivatalos, számlanélküli vaterás, zsibis, butikos stb. eladóknak kiadja a márkavédett terméket továbbértékesíteni. Hol merne ilyet tenni egy gyártó akit szigorú szerződés köt. Bárhol ha azt látod, hogy közvetlenül a gyárból van azért ennyi az ára, az hamisítvány!
2013. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!