Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk, lányok.178 centi vagyok...

Fiuk, lányok.178 centi vagyok és szeretnék magassarkut felvenni, aminek kb olyan 8 centis a sarka. Szerintetek Ciki ha ilyen magas létemre magassarkut veszek fel? Osztálytársaim elég picik, és igyis zavar.

Figyelt kérdés
Mert szeretem a magassarkukat. De nem szeretném hogy óriásozzanak. szoktatok magaslányokat látni az utcán, és nem ciki?
2009. nov. 15. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen magas vagyok mint te és én is ezzel a dilemmával küzdök. Imádom a szép magas sarkú cipőket, csizmákat és nagyon szeretném is hordani őket de mindig bennem van a kétely. Ha felveszem akkor tetszem magamnak, szerintem jól állnak, de ahogy kimegyek az utcára és meglátom hogy mindenki kb a hónaljamig ér akkor kissé kínosan érzem magam. Valahogy olyan mintha azért bámulnának mert ekkora vagyok és ez zavar. Jó volna ha több ilyen magas lány volna mert akkor nem lenne ilyen kirívó...
2009. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vedd fel nyugodtan, csak vigyázz, hogy ne a legkisebb osztálytársad mellé állj!
2009. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintem emiatt egy cseppet se aggódj.én 16 éves vagyok és 175 cm magas és szeretnék én is felvenni magassarkút,de még anélküli nagyon magasnak tartom magam.mindenki azt mondja h ez nagyon csinos és aki megszol érte vagy kicsufol az biztos irigy.szal nyugodta n vegyél fel
2010. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Samanta :) ***** válasza:
175cm vagyok, és 12cm-es magassarkút hordok, furán éreztem magam egy ideig, de már ott tartok hogy nem zavar engem:D
2015. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!