Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet combcsizmát venni?...

Hol lehet combcsizmát venni? Nem nyakig érő platformról van szó, hanem kultúrált nőies darabról. Mindenhol néztem, de még a webáruházakban se találtam, pedig az utcán van pár combcsizmás lány szóval valahol lehet kapni, ugye?

Figyelt kérdés
Kínai piacosok ne válaszoljanak. Nem magassarkút szeretnék így is elég magas vagyok. És nem nem vagyok ku.va, kíméljenek a hímsoviniszta szexorientált lúzerek.

2013. nov. 11. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A húszperces keresésem eredménye: sehol :D

Elhiszem, hogy nem találsz, mert én konkrétan egyet találtam, de az pont egy nyakig érő platform volt...

2013. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, h mennyire vagy oda az ebay-ért, de ott lehet találni, persze jól át kell válogatni, mert sok az ócskaság

[link]

2013. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A combcsizma három négy éve volt nagyon divatos akkor mindenki olyanban szaladgált és a boltokban is rengeteg volt. Most egyáltalán nem divat szerintem aki még hordja az azért teszi mert vagy nincs pénze újra vagy nem érdekli a divat és hordja amig még jó. Ha vigyázol rá egy jobb csizma több telet is kibír. Akin még látsz az gondolom még az akkori combcsizma divat idején vette.
2013. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha mutatnál képet hogy kb milyenre gondolsz...
2013. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem is tudtam h divat volt a combcsizma, azert az eleg keves embernek all jol :D nalunk sok a rovid labu csajszi, de amugy lehet az ebay lesz az utolso mentsvaram, bar meg soha nem hasznaltam, de itt az ideje elkezdeni :)
2013. nov. 13. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!