Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem megalalázó ha...

Szerintetek nem megalalázó ha visszavisztek egy ruhát cimkésen eredeti állapotban és az eladó elkezdi szagolgatni? Azt hiszi hogy hordtam vagy miert szagolja? Tök megalázónak éreztem mindez egy olyan üzletben

Figyelt kérdés
Ahol hangosbemondóban bemondtak hogy nem kell sorbanállnod a fülkénél vásárolj most dönts késöbb 30 napon belül kicsereljük. És pofákat is vágott mert visszahoztam odahivott megegy embert aki megint egy másikat aki menedzser és igy ki lehetett cserelni masikra. Mindez 3 nappal a vasarlas utan. Csak azt nem tudom ha ez ilyen nehezskes ha ehhez pofat vagnak akkor minek mondjak be minduntalan hogy vasarolj most döntsbkesöbb.és a blokkon is rajta van hogy 30 napig visszaveszik vagy kicserelik...miertbilyen nehezkesen cserelik ki akkor es miert alaznak meg a szagolgatassal?Mar akartam írni a h&m magyar központjanak hogy akkor döntsek el hogy is van ez akkor ne ajánljanak ilyen szolgáltatást hogy vasarolj most dönts kesöbb vagy pedig ha ez van akkor ne alázzák meg a vevőt s egyáltalán mi a veleményük az eladóról aki szagolgatott meg pofakat vagott kellelenkedtt d nem talaltam sajnos magyar kontaktot hozzajuk
2013. nov. 11. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer ezt a szaglási műveletet én is átéltem. Én is visszavittem egy pulóvert mert akinek vettem annak kicsi volt, így csere lett. A csaj előttem szagolgatta, én meg fogtam magam, teljesen a képébe hajoltam, felemeltem a karomat, azzal a szöveggel

- drágám! Na ezt szagold meg! 8 óra meló után biztos nem babaillatú..

A nő annyira kiakadt, hogy rögtön abba hagyta a szagolgatást..

2013. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PrettyVillain ***** válasza:
Úristen, ez nagyon gáz. Én tuti megkérdeztem volna, hogy: Minek szagolgatod, azt hiszed cimkéstől hordtam? Szerinem állj ki magadért, legalább egy valami probléma van? kérdéssel.
2013. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott helyben kellett volna írnod a vásárlók könyvébe. Így utólag nem tudom, talán a fogyasztóvédelemmel beszélhetnél.
2013. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Tuti beírtam volna a vásárlók könyvébe! Gusztustalan ahogy viselkednek néhány üzletben! Múltkor páromnak vettünk egy nadrágot a Zarában, itthon vettük észre, hogy ki van szakadva! 3 nap múlva tudtuk visszavinni. Semmi gond nem is lett volna, csak éppen mikor odaadtuk a nadrágot és a blokkot mellé, az eladó elkezdte bizonygatni, hogy az nem annak a nadrágnak a blokkja, hanem egy női nadrágé. 10 percen keresztül alázott minket, és épphogy azt nem mondta, hogy hülyék vagyunk, hiába mondtam neki, hogy nem vettünk női nadrágot a Zarában, és ebben az időpontban ezt a blokkot ehhez a nadrághoz kaptuk. Mondtam neki, hogy fogja meg azt a nadrágot, és a címkéjét olvastassa le. Még odahívott másik két eladót, meg egy menedzsert, és közölte, hogy az az ő általa kiadott blokk, mert az az ő száma rajta, és ő márpedig tuti nem hibázik. Persze a menedzser is egyből mondta, hogy mindig leellenőrzik a blokkot a címkével, mielőtt beleteszik a szatyorba. Persze a sor már kígyózott mögöttünk, mindenki szidott kb. Na nagy nehezen leolvasták a nadrágon lévő címkét, és láss csodát, női nadrágot írt ki a gép! Ráadaásul akkor vettük észre, hogy nem is azt az árat fizettük a nadrágért, ami a címkén volt. 10 perc mindenki előtt történt megalázás után páromnak sem kellett több, elkezdte szépen normál hangnemben de odaszúrva a dolgokat szintén megalázni a nagyon magabiztos, minden címkét leellenőrző bunkó eladólányt! Mikor kicsierélték a nadrágot és tette a szatyorba megkapta a kegyelemdöfést, kiszedette vele párom a blokkot és mondta neki, hogy ellenőrízze le! :D Ekkor kezdett el sírni a lány! Nem szoktunk ilyet csinálni, de a megalázást nem viseljük el!
2013. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!