Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? Mit javasolnát...

Mit vegyek fel? Mit javasolnátok egy esküvőre januárban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még január egy kicsit messze van de készülök :D

Az gondolom hogy hideg lesz és nem tudom mit vegyek fel. Délelőtt és délután is ott kell legyek. Éjszakára egy hosszú ruhára is gondoltam volna akár de nem tudom...Délelőttre meg fogalmam sincs. Mit javasoltok? Ti mit vennétek fel? 16/L,168 cm,58 kg



#esküvő #január #hideg.ruha.kiegészitő
2013. nov. 13. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Minkszben lesz, egy kinti udvarban, vegyél fel over-allt. :)


Egyébként gondolom jól befűtött teremben lesz tartva, oda pedig szinte bármit fel lehet venni.

2013. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Délelőtt kikérik a menyasszonyt és polgári esküvő majd mise. Enyhén hullámost hajat szeretnék
2013. nov. 13. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A nappali - kinti - programokra vegyél fel egy szép szövetkabátot és úgy variáld az öltözetedet, hogy az gyorsan kombinálható legyen (vastag harisnya - estére átváltva vékonyra, kendő/sál, elrejtesz egy bolerót a táskádba, amit estére felvehetsz ha szükség van rá stb.)
2013. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!