Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál zokni nyáron miért gáz?

Szandál zokni nyáron miért gáz?

Figyelt kérdés

Nem értem mi a gáz abban hogy szandált zoknival hord valaki.

Az a legkényelmesebb amit fel lehet venni nyáron.

Ne ilyenre gondolok [link]

Hanem mondjuk ez [link]

egy ilyen zoknival

[link]



Egész nyáron ehez hasonlót hordtam de mindig megszóltak érte. (ilyet fogok jövőre is )


2013. nov. 25. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1: mert sz.rul néz ki

2: ha már felveszel szandált azért, hogy szellőzzön a lábad, akkor mi a francnak veszel zoknit is hozzá?

2013. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan, ahogy az első mondja. Egyrészt ronda. Másrészt a szandál arra való, hogy kevésbé legyen melege a lábadnak, hogy szellőzzön, ne legyen büdös. A zoknit pedig egyrészt azért is szokták hordani az emberek, hogy ne fázzanak. Ellentétek...
2013. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp azért veszek zoknit hogy ne izzadjon a lábam. Hiába veszek 20000 fölötti szandált zokni nélkül abban is melegem van. És egy nyár után dobhatom ki mert büdös mosás után meg szétesik.
2013. nov. 25. 20:05
 4/5 dorethea válasza:
Akkor egyszerűen menj el patikába, létezik izzadásgátló spray, egy darab egész nyáron elég és nem kerül egy vagyonba. vagy még olcsóbb ha direkt a patikában keverik, csak azt bőrgyógyásznak kell kiírnia, recept nélkü nem tudják milyet kell adni. a zoknit így már el is lehet felejteni, nem vonzó szandállal
2013. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy pár éve megjelent hóbort. Néhány éve még alap volt a szandál zoknival. Szerintem nyugodtan hordd! Persze majd nyáron.
2013. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!